• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odeslání útoků v 1s

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29596
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29596

Guest
Ahoj, chci se jen zeptat používám návod na posílání útoků od TV Twixx co asi řada z vás zná z YT ( https://www.youtube.com/watch?v=xWh13yAnWIc )

Používám starou verzi opery, ale mám problém s tím, když posílám v offce katapulty a vyberu cíl nepotvrdí se mi ten útok klávesovou zkratkou, ale musím to kliknout myší bo když vyberu cíl, tak jakoby není označené to "odeslat" útok...

A když tohle kliknu myší a pak házím klávesovou zkratku tak to nejde ve 100ms ty 4 útoky ale po první čistce je mezera asi půl sekundy, což mi kdekdo chytí :(

Tak mě zajímá jestli to někdo umí poslat i s těma katama v čistce tak, aby to šlo 100ms po sobě.... A hlavně jak to udělat :D
 

DeletedUser

Guest
Já sice používám chrome a kdysi jsem měla aktivovaný doplněk Shortcut Manager, takže ti s operou neporadím.

Možná by ale nebylo od věci používat funkci na nádvoří, ta ti odešle v rozmezí 100 ms jakékoliv jednotky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Re: Možná by ale nebylo od věci...

Nástroj v nádvoří posílá v rozestupu 100 ms jen šlechtu, ne? ;)
 

DeletedUser31120

Guest
Ano rozešle jen šlechtu s jakoukoliv jednotkou.

Samotné vojsko ne.
 

DeletedUser

Guest
Nástroj v nádvoří posílá v rozestupu 100 ms jen šlechtu, ne?

To ano.
Nebyla jsem si právě úplně jista, jak to hráč myslí a špatně jsem se vyjádřila (se šlechtou rozešle jakoukoliv jednotku, katapult není problém) ... tak snad někdo poradí, jak s operou.

[SPOIL]V chromu je s katapulty stejný problém, otestovala jsem to[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
No logicky - asi autoři nepočítali, že by někdo při zabírání chtěl ramovat vesnici :cool
 

DeletedUser33829

Guest
I takoví tu jsou, Willibalde.

Operu používám, ale nevím co bych měl autorovi tohoto topicu poradit jiného, než to co uslyší i ve videu, jestli má problém s neoznačeným povelem útoku ať na něj najede myší, zmáčkne tlačítko a přejede bokem, pak to označené bude. Jestli se mu první panel obnovuje delší interval, tak ať si před panely s útoky dá další dva panely a začne to obnovovat odtamtud.
 

DeletedUser29596

Guest
Díky moc :) No zapomněl jsem na to označení a nevěděl jsem že na to mužu kliknout a odjet mimo aniž by se mi to odeslalo hned ale jen označilo, no díkes už to funguje :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru