• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odkazování na mé zprávy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41909
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41909

Guest
Zdravím, potřebuji nějakou chytrou dušičku co mi poradí.

Na kmenový profil chci dát odkaz který by měl zájemce přesměrovat přímo ke mě na zprávu. Jde to ? Respektive jak ?

Místo zdlouhavého klikání na hráče, jedním kliknutím přes odkaz otevřít okno, kde je možné přímo mě psát zprávu ?

Díky za rady a pěkný večer.
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj :)

Teď napíšu o mapě, když klikneš na vesnici hráče, tak tam ti vyskočí nabídka, co po daném hráči chceš, najdeš tam i hned napsat zprávu jedině tak.

A nebo takhle, jak ti dodám obrázek, tak zkopírovat odkaz a uložit třeba do poznámek ( ten okopírovaný odkaz )

[SPOIL]
qnmovn.png
[/SPOIL]

Hezkou hru.
 

DeletedUser

Guest
Na kmenový profil chci dát odkaz který by měl zájemce přesměrovat přímo ke mě na zprávu. Jde to ?

Nejde.
Jakýkoliv odkaz, který zkopíruješ ze svého účtu hodí dotyčného na stránku: Sezení uplynulo ...
Nick v profilu kmene je sice na více kliknutí, ale spolehlivě dostane každého hráče do Zpráv.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru