• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oficiálny zraz hráčov DK a The West SK - 21.5.2011, Trnava (SK)

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Vudcaa
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nakoľko české Divoké Kmeny hrá dosť slovenských hráčov (samozrejme vítaní sú aj všetci českí hráči), rád by som Vás pozval v mene DK a TW teamu na oficiálny zraz týchto dvoch prehliadačových hier, ktorý sa uskutoční 21.5.2011 v meste, ktoré je vzdialené len 45 km od Bratislavy a nazýva sa aj "Malý Rím", je to: Trnava.

>> viac info:
Divoké Kmene fórum
The West fórum


facebook-icon.png

>> Navštívte a zdieľajte našu udalosť na portále Facebook.com <<
 
Re:

Nazdárek, tak to zní dobře, to bych se celkem rád zúčastnil. Do okolí Trnavy jsem se stejně chtěl už delší dobu podívat. Akorát čirou náhodou nemáš nějakej tip na ubytování tam, což? Koukal jsem semhle, a pak taky na kempy sem. Ale přecejen, kdyby někdo měl nějakej konrétní tip, tak by to bylo docela fajn. Díkes
 
Ahoj, ten zraz bol bohužiaľ zrušený z dôvodu opakovaného vyhrážania hráčov z Trnavy na DK Team, nemôžme riskovať.
 
Ja bych prípadne odporúčal niečo smerom na sever...
Žilina napríklad .) Tam su milí ľudia...
 
Tak to u seba doma v Kežmarku radšej čo je od Popradu len 11km :D ale garden party rád pre speedákov a support :D:D ale bez alkoholu :D jedine že vykopete fajnu 8ročnu flašku zo zeme :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru