• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser26063

Guest
vím, že nic nevím
to pravil jeden slavný mudrc
článek v novinách musí mít nejvýš 90 řádků, jinak to nikdo nečte
to pravila moje maminka
na počátku bylo slovo, čehož zneužila valná většina redakcí
to napsal Karel Konrád v Robinsonádě
dejte nám rum a cigára, a my budem pařit až do rána
to říkám já
tatorah
 

DeletedUser11059

Guest
Budu muset nashromáždit za ty dva měsíce jedno celé číslo paladine, alespoń myslim :D
 

DeletedUser23979

Guest
tady se nic neděje....jenom války a války :)......pro nás příznivé :)
Side 1:
Tribes: *TFoH* *TFoH2
Players:
Side 2:
Tribes: RaRy RaRyB RaRyC RaryE RaRyD
Players:
Timeframe: Poslední 3 měsíce
Celkem vítězství:
Strana 1: 4,055
Strana 2: 3,577
Rozdíl: 478
chart

Celkem vítězství oproti druhé straně:
Strana 1: 1,659
Strana 2: 110
Rozdíl: 1,549
chart

Body všech vítězů:
Strana 1: 40,996,642
Strana 2: 32,084,527
Rozdíl: 8,912,115
chart

Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:
Strana 1: 17,702,008
Strana 2: 1,111,184
Rozdíl: 16,590,824
chart
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
ve středu jsou....
ale nevím pavle.....ten poslední článek mi připadá opravdu jenom na TARU.........
ze světa 8 moc informací není...že jsme porazili RaRy to ano a to je jediná zmínka...většinou se píše jenom o taře.....kde je boj mezi námi a CHarva,. kde je boj mezi náma a RRJK.....a to mluvím jenom o nás.......co KOF.......také nic.....četla jsem to snad třikrát a vyčetla jsem jenom osobní spory a ne o sv.8:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Majko, když on se mi nikdo nezmínil, že máte v křížku ještě další kmen ... vim o tom, ž RaRy a začali jste RRJK ali (o obou jsem se zmínil), ale vyhledávat stats Vy vs všechny kmeny světa je i pro mě dlouhé, obzvlášť, když se mi v poště a na fóru zmiňujete právě jen o těch dvou.
O KOFácích jsem nechtěl moc psát, protože problémy, které se dějí nemají nic společného s boji, a od Alexe jsem dostal informace až asi před dvěma dny, co se děje. A nechtěl jsem zrovna o tomto psát naprosto neinformovaně.
A RRJK prodělávalo změnu také v období uzávěrky a hlavně až po ní. To asi k těm předním kmenům. Možná to vypadalo, jako bych tam zmiňoval osobní spory, ale to bych neřekl (alespoň myslim). jak jsem se zmiňoval o možnosti přepínačů, nebylo to nikterak směřováno jen na my vs někdo. Kdysi, jak Ef a další rozšiřovali video, a ještě si mě neblokli, tak se o této možnosti zmínili sami. Proto jsem si o tom jen sehnal pár informací a rozepsal je.
Ale pokud Ti to připadlo zaměřeno pouze na náš kmen, ta příště jistě nebude, protože jsem již oslovil více kmenů (mimochodem i Charva), tudíž informace se budou týkat spíše celého globálního pohledu. někteří již reagovali a dali mi náhled na hru z jiného kraje mapy, na další ještě čekám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru