• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OPERA-klavesove skratky

DeletedUser

Guest
Vie mi niekto poradit ako v prehliadaci Opera nastavit klavesovu skratku na posun do dalsej dediny? Aby som nemusel mysou klikat na tu sipku vedla nazvu dediny.
Na tuto funkciu je v DK pridelena klavesa "d"

V Mozilla Firefoxe to fungovalo kombinaciou klaves Ctrl+Alt+D a dalo sa to nastavit na kombinaciu Alt+D.

To iste potrebujem nastavit do Opery, ale neviem ako.

Vie niekto poradit?
 

DeletedUser

Guest
60 ludi co to tu citalo nepozna klavesove skratky do prehliadaca Opera?
 

DeletedUser2029

Guest
Ale jo, nějaké tam jsou, ale vypadá to, že nejdou předefinovat. Opera je dost "svojská", budeš se muset smířit s jistým krkolomným ovládáním. Tuším nějaké SHIFT+ESC a pak vybrat accesskey.
Kdysi to tu někde proběhlo.

Ale to co požaduješ "a dalo sa to nastavit na kombinaciu Alt+D. ... To iste potrebujem nastavit do Opery, ale neviem ako." pravděpodobně nejde. Proto Ti nikdo neodpovídá, že.
 

DeletedUser29967

Guest
Taky mám Operu a funguje mi to na "Alt+G"... ani si nepamatuji jak jsem to nastavil... Zkus se kouknou na nějaká fora zamerena primo na to :)
 
Nahoru