• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser

Guest
jeeeeej.. si sa naučil používať ctrl + c a ctrl + v ???
pravdu povediac nie. neustale si mylim tie skratky a stlacal som ctrl + ctrl a potom c + v a nefungovalo to :( . ale mam kamarata co je na kopirovanie fakt macher, dokonca programuje uz mesiac vo worde. bol online a poradil mi.

no tak ty si ku nam dosiel len nakuknut. priznaj, ze si nieco okopiroval z fora :D
nieviem preco, ale ked na niekoho odoslem utoky a o chvilu potom ho vidim u nas v kmeni, tak mam pocit, ze sa len zlakol a usiel. ja uz vidim vsade suvislosti, aj ked neexistuju :mocking

nakoniec je dobre, ze si sa vratil, lebo u nas je pomerne vela hracov, ktori preberaju svojich susedov. dufam, ze teda dodrzis svoje slovo a ani po odchode od nas nebudes zaberat svojich susedov ;)
 

DeletedUser

Guest
pravdu povediac nie. neustale si mylim tie skratky a stlacal som ctrl + ctrl a potom c + v a nefungovalo to :( . ale mam kamarata co je na kopirovanie fakt macher, dokonca programuje uz mesiac vo worde. bol online a poradil mi.

no tak ty si ku nam dosiel len nakuknut. priznaj, ze si nieco okopiroval z fora :D
nieviem preco, ale ked na niekoho odoslem utoky a o chvilu potom ho vidim u nas v kmeni, tak mam pocit, ze sa len zlakol a usiel. ja uz vidim vsade suvislosti, aj ked neexistuju :mocking

nakoniec je dobre, ze si sa vratil, lebo u nas je pomerne vela hracov, ktori preberaju svojich susedov. dufam, ze teda dodrzis svoje slovo a ani po odchode od nas nebudes zaberat svojich susedov ;)

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Utoky.. :rofl no dostal si ma.. u nás to voláme FAKE...

no.. som rád že si to priznal že u vás je moc hráčov ktorí preberajú svojich susedov.. (vlastných) :king

inak k tomu forku som rád a som podstení že máte zložky našich hráčov a mám tam aj ja vlastnú zložku :( škoda že tam neni nič napísané... :crazy
 

DeletedUser

Guest
no to neboli fake :shout to boli ostre.. akurat si nechavam v selaku miesto na slachtu.. preto toho nebolo viac. ale nakoniec ich ktosi zaradil medzi spehovacky a neviem ci to su fake alebo ostre.. snad nas niekto rozsudi :(
no.. som rád že si to priznal že u vás je moc hráčov ktorí preberajú svojich susedov.. (vlastných) :king
to bol vlastne hlavny dovod, preco sme ta tak velmi chceli dotiahut do kmena. skoda, ze to nevyslo na dlhsie.

berieme to od tych velkych a silnych hracov smerom k tym najslabsim. skusim ti tam dat tie spehovacky, aby si sa necitil nedoceneny :great, akurat musim vylovit ako sa robil ten copypaste.
 

DeletedUser

Guest
no to neboli fake :shout to boli ostre.. akurat si nechavam v selaku miesto na slachtu.. preto toho nebolo viac. ale nakoniec ich ktosi zaradil medzi spehovacky a neviem ci to su fake alebo ostre.. snad nas niekto rozsudi :(
to bol vlastne hlavny dovod, preco sme ta tak velmi chceli dotiahut do kmena. skoda, ze to nevyslo na dlhsie.

berieme to od tych velkych a silnych hracov smerom k tym najslabsim. skusim ti tam dat tie spehovacky, aby si sa necitil nedoceneny :great, akurat musim vylovit ako sa robil ten copypaste.

"preco sme ta tak velmi chceli dotiahut do kmena"

aha.. až nato že nik odvás mi nepísal... :great ja som potreboval prestúpiť kvoli špehovi aby som si ho našiel.. :shock


"to bol vlastne hlavny dovod, preco sme ta tak velmi chceli dotiahut do kmena. skoda, ze to nevyslo na dlhsie." prosím ťa.. kto normalny by uvás chce ostať dlchšie ako 1 den?
 

DeletedUser14063

Guest
Ani nevim

Nepřijde vám to trošku trapný už? Supporte, ečka?:no
 

DeletedUser16358

Guest
Nepřijde vám to trošku trapný už? Supporte, ečka?:no

proč ?? co jako ??? to že se na to všichni vybodli ?? ;)

...TO Majmoo : našel jsi toho špeha ?? za tu chvíli jsi toho asi moc nenašel a vlastně ani moc vidět nemoh, přece jste už dobře věděli dávno, že tam každý svou složku máte....takže jsi mě překvapil, jak tady hraješ překvapeného s poctěného ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16929

Guest
proč ?? co jako ??? to že se na to všichni vybodli ?? ;)

...TO Majmoo : našel jsi toho špeha ?? za tu chvíli jsi toho asi moc nenašel a vlastně ani moc vidět nemoh, přece jste už dobře věděli dávno, že tam každý svou složku máte....takže jsi mě překvapil, jak tady hraješ překvapeného s poctěného ;-)


ty radeji pomlc diky lidem jako ses ty, maramara, mirmah jsem zjistil ze kdyz uz hrat dk tak mozna tak na nemeckym servru ..
 

DeletedUser16929

Guest
časy a hodnoty se mění to je pravda ale zrada zůstává stále zradou. :cool

Ale co už někdo to ukončí úplně tak, že smaže účet jako třeba Lana1, někdo předává vesnice zdarma nepříteli tak jako já a někdo další změní vlajku oficiálně tak jako monnkey...takže si nemáme vlastně co vyčítat :)

jedna hodnota stale zustava .. loajalita .. loajalnich lidi je malo .. bude to asi tim ze ceska natura je skrivena 40letym komunismem a cechum nedela problemy menit kabaty zrovna tak jak se jim to hodi do mlyna .. joooo mmonkey ..meli sme te sundat hnedka co se jeste kmen urna jmenoval K56 .. ale dobre je ze vim co od lidi cekat a protoze vsichni pouzivate prevazne jednu prezdivku, vybiju si to na vas uplne na jinem svete :)) uz jsem mel tu cest sundat na s15 par "spravnejch hracu" za restiky z minula .. seznam se stale rozsiruje :D :D :D tim lip alepson bude do budoucna sranda
 

DeletedUser

Guest
proč ?? co jako ??? to že se na to všichni vybodli ?? ;)

...TO Majmoo : našel jsi toho špeha ?? za tu chvíli jsi toho asi moc nenašel a vlastně ani moc vidět nemoh, přece jste už dobře věděli dávno, že tam každý svou složku máte....takže jsi mě překvapil, jak tady hraješ překvapeného s poctěného ;-)

Či som ho našiel? to ti nepoviem... ved vy by ste to mali vedieť... ako prvý...
Ja som to nevedel... som tu krátko...


To monnkey.. ako to máťe rozdelené? 1 zvás píše na forum a 1 hrá ? :wizard
 

DeletedUser16358

Guest
..no já pořád nechápu o jaké loajalitě se tady mluví, nevím tak asi jsem z toho blázen já nikoho nezradila, jen jsem se rozhodla tak jak jsem se rozhodla, nebýt jednoho člověka tak už tu dávno nejsem a všichni dobře věděli, že to chci ukončit, jen když já chtěla Darkovi pomoct, když ho zabírali a vymlacovali mu vesničky...sama jsem se několikrát nabízela jen ať mi napíše..a on tu vůbec nebyl nic po nikom nechtěl a přicházel o to...tak uznejte, že toto je ten správný směr hry..?? V té době mi to bylo v celku jedno podpořila bych ho všim co jsem měla i Mirmah je mi svědkem, že když bylo nejhůř vždy jsem to byla já která posílala vše, tenkrát stačilo na mě zatlačit a mé vesničky by se rozebírali nepřátelům jedna báseň...:-(

Ale v takové společnosti, kde nikdo po mě nic nechtěl a já viděla jak se bodově propadá...to prostě nemělo cenu, už dva týdny před mým odchodem jsem si sama zažádala o zrušení práv do Kmenové rady...ani tenkrát si toho nikdo nevšiml....nikdo se mě nezeptal...proč :-(

A to že jsem zautočila zrovna na Dark..Yoda, musí být každému jasné....NIC osobního v tom nebylo ani teď není, vždy jsem ho brala jako čestného hráče (i když každý máme své myšky), jednoho z těch kteří byli schopní vést kmen, který měl nebo má u vás všech autoritu a respekt, ale nevím možná měl nějaké problémy a poslední dobou to prostě tak neklapalo jak má :-( toť můj pocit.., Když bych nezautočila první já tak by zautočil první on....ale je to hra..a já využila moment překvapení bohužel pro něj, bylo to mé nejtěžší rozhodnutí, které jsem společně udělala. Je mě to trošku líto ale jinak to nešlo...kdyby tam byl někdo jiný...byla bych raději.

Vždy jsem hrála a hraji za kmen, dělala jsem maximum co šlo, to že jsem udržovala nějaké kontakty mimo vlastní kmen, neznamená, že jsem informace vynášela !! Vím že to stejně nikdo nepochopí a nikdo mi nevěří, ale to pro mě teď není vůbec důležíté..!!!

A tímto chci ještě aspoň takto veřejně poděkovat jednomu člověku M. který mi se vším v té době a do doby než jsem se pak vrátila z nemocnice pomáhal. :)

Tak přátelé na toto téma se už nechci vyjadřovat, kdo má potřebu tak ať mi napíše na kmenech....zatím nikdo takto neučinil až na pár urážejících zpráv od několika hráčů.

A hlavně Mára za nic nemůže, jen měl tu chuť dál hrát...:hi
 
Nahoru