• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Předběžná registrace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30898
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30898

Guest
Dobrej,
Už Vás tu zase zdravím,chtěl bych se zeptat, jestliže bude Nový svět 34.. (Doufám že brzo), a Chci se na něj přihlásit z partou lidí a založit kmen, co mám udělat,aby jsme byli všichni pohromadě? a Ne rozptýleni po celé mapě. Dá se tomu něják předejít v Předběžné Registraci. Chci jen abysme začali všichni ve stejný čas , jak se spustí svět,ale ne za pomocí Pozvání hráče do hry.
Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser

Guest
až bude spuštěna předregistrace, registrujte se, založte kmen a pak Vás to automaticky hodí na mapě blízko sebe...
 

DeletedUser36340

Guest
O novém světě budete včas informování a co se týká toho aby jste byli kousek od sebe, tak stačí aby jste byli v jednom kmeni a systém vás sám dá do vaši blízkosti.
 

DeletedUser

Guest
podle mě je to ale spíš nevýhoda... do začátku s pár vesnicema je to fajn, pak si jen překážíte. Lepší je rozhodit se po světě, přečkat začátky a je to pak lepší, pokud na to budete mít, rychleji pokryjete 80% mapy ;):yes
 

DeletedUser30898

Guest
zase je tam otázka jestli ty začátky přečkáme.. Je to těžký být mezi Elitou.. Máš zkušenost s tím překážením?
 

DeletedUser30368

Guest
Já ano. Šli jsme v kmeni o 30ti lidech, systém Vás dá blízko sebe, ale budete si přibližně na 750 - 1250 bodech velmi překážet ve farmení, pokud bude hrát všech 30 lidí.
 

DeletedUser

Guest
přesně tak, nehledě na to, že každý chce růst, při počtu 100 vesnic + se bude muset každý začat stěhovat a to není zrovna dobré z taktického pohledu.

Navíc cílem je obsazení 80% mapy pro kmen, tedy na většině světů, takže je zbytečné být všichni u sebe na jednom kontinentu. V pozdější fázy hry se každý hráč rozprostírá i přes 5 kontinentů... ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Chtělo by to reflektovat dobu, to už na nových světech asi moc hrozit nebude, aby byl hráč na 5 kontinentech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru