• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přepínání vesnic s aktivní obrazovkou

DeletedUser27854

Guest
Zdravím,
napadlo mne jednoduché vylepšení pro přepínání vesnic. Často se mi stává že postupně ve vesnicích provádím postupně stejné úkony a napadlo mne, zda by nešlo vedle názvu vesnice v hlavním panelu (kde jsou i suroviny a populace) přidat šipku vlevo a vpravo, kterou by se přešlo na další(předchozí) vesnici v pořadí(jako jsou v náhledu vesnic) se zachováním aktuální stránky.

Například postupně razím mince e vesnicích a tak si přejdu do panského dvoru jedné vesnice, naklikám mince, přejdu na náhled a do druhé vesnice a zase do panského dvoru udělat to samé... V praxi to ušetří dva prokliky na akci ale prakticky to je si myslím veli pohodlné a i ostatní hráči by si na to určitě rychle rádi zvykli.

S pozdravem spokojený hráč Pipaslot
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Popisuješ situaci s výhodami prémiového účtu, nebo bez nich? S prémiovým účtem totiž toto funguje. Navíc mince s prémiem razíš pro všechny vesnice z jednoho místa.
 

DeletedUser33829

Guest
To je jedna z nejpodstatnějších funkcí prémiového účtu, takže očekávat tuto funkci pro neplatící hráče si můžeš bohužel asi jenom zdát, ale kdosi tu psal, že prý v nějaké mobilní verzi lze přepínat mezi vesnicemi šipkami i bez PÚ.:pardon
 

DeletedUser27854

Guest
Myslel jsem u účtů bez premia ... přímo premiový účet nevyužívám, takže jsem netušil zda to tam je či ne.
V tom případě se omlouvám za spam.

Příklad s mince mi byl jen čistě ilustrační a v mobilní verzi to funguje i bez premia.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Kdybys měl přímo PÚ, tak u ražby mincí můžeš jít do masového náhledu vesnic a vyrazíš mince ve všech vesnicích naráz.
 
Nahoru