• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

převod premium bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
presne to isté ! 2 mesiace blokovania pb !

ale s týmto treba okamžite zjednať nápravu
prehltnem 14 dní, ale dva mesiace rozhodne nie!
píšem na support a dúfam, že sa dočkám odpovede skôr ako za 14 dní
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
chválim support, konkrétne Sonika za rýchle odpovede
aj za to, že mi bolo zrušené to nešťastné dvojmesačné storno

ale stále som sa nedopátrala dôvodu, prečo je pri platbe kreditnou kartou (a máte pb okamžite na účte) zablokované preposielanie prémiových bodov na DVA MESIACE.

skúšala som previesť peniaze aj obyčajným prevodom z účtu, ale narazila som na 12 číselný variabilný symbol, pričom banka umožňuje v systéme zadať iba 10 miestne číslo... Nakoľko variabilný symbol je dosť podstatný pri identifikácii platby, neodvážila som sa túto transakciu potvrdiť.

Takže ako mám vlastne platiť za prémiové body zo Slovenska?
Kreditka - 2 mesačné blokovanie preposielania pb - neprichádza do úvahy
prevod - príliš dlhý variabilný symbol - banka akceptuje len 10 čísel, Inno mi vyhodilo 12 ciferné číslo pri VS

(moje nervy...)

KTO VIE, ODPOVIE...
 

DeletedUser16561

Guest
skúšala som previesť peniaze aj obyčajným prevodom z účtu, ale narazila som na 12 číselný variabilný symbol, pričom banka umožňuje v systéme zadať iba 10 miestne číslo... Nakoľko variabilný symbol je dosť podstatný pri identifikácii platby, neodvážila som sa túto transakciu potvrdiť.

Takže ako mám vlastne platiť za prémiové body zo Slovenska?
Kreditka - 2 mesačné blokovanie preposielania pb - neprichádza do úvahy
prevod - príliš dlhý variabilný symbol - banka akceptuje len 10 čísel, Inno mi vyhodilo 12 ciferné číslo pri VS

V takom prípade stačí vynechať posledné dve čislice variabilného symbolu. Teda na platobný príkaz zadáš iba prvých 10 znakov. Platba bude normálne prijatá a po jej obdržaní budú na Tvoje herne konto pripísané prémiove body.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Využívám možnost nákupu premiových bodů bez jakékoli blokace tak, že si najedu na platbu převodem, opíšu si data, potřebná k vyplnění poštovní poukázky A z hotovosti na účet (adresu příjemce, číslo účtu příjemce, variabilní symbol, samozřejmě částku, za kterou chci PB nakoupit), následně podle těchto dat vyplním poštovní poukázku A tak, že ve variabilním symbolu dvě poslední místa vynechám a do sdělení pro příjemce napíšu variabilní symbol celý, poukázečné je 22,00 Kč. Je to o cestu na poštu více, ale takto nakupuji PB po celou dobu, co DK hraji a bez problémů jsou mi bez jakékoli blokace do dvou až tří dnů připsány. Když jsem na poště, tak si vezmu poštovní poukázku A na další nákup PB, abych si ji mohla v klidu vyplnit doma u počítače.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru