• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

převod premium bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32588

Guest
Opravdu Vážně nechápu jak je možné že si dovolujete držet pů body které jsou zaplacené .převod a platbu jsem uskutečnil kartou a z účtu mi to bylo odečteno 2 den po zaplacení ale nemohu z body disponovat jelikož si někdo usmyslel že prostě může s pěnězi ode mě disponovat ANO pů body jsou stále mé peníze které jsem zaplatil a nemáte žádné právní nároky mě nebo komukoliv z nás zakazovat převod mezi účty své peníze neboli pů body mohu věnovat komu jen chci

Rád bych aby jste to urychleně napravili protože mě tato hra přestává bavit a až ztratim zájem úplně budu se věnovat produkci stížností

Komu se tato skutečnost nelíbí at přidá svůj komentář a NÉ ŽE TO ZAS NĚKDO SMAŽE POKUD VÍM MÁME PRÁVO VYJÁDŘIT SVŮJ NÁZOR

Následující body je možno zobrazit až po uplynutí stornovací lhůty:
BodyDatum koupěPlynutí stornovací lhůty 5000 28.02.12 13:20 28.04.12 14:20 5000 09.03.12 18:28 08.05.12 19:28
:shout:cool:wacko
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravim Ta,

Tak po 1. Je zakazane zverejňovať rozhovory so supportom, ale každopádne support zareagoval správne a aj odpoveď čo si dostal bola jednoznačná a to, že s tym nemôžu nič urobyť.
2. Ak som xi dobre všimol prešlo 13 dni od Tvojej správy čo znamená, že zajtra s PU môžeš robiť čo sa Ti zachce :)
3. Ak žiadaš o to aby bola správa posunutá až k ingride, je známe, že môžeš čakať aj mesiac je to ťiež len človek :)


Ospravedlňujem sa supportu aj módom ak sa mýlim a hlavne kolegovi čo sa sťažuje :)
 

DeletedUser32588

Guest
odpověd -)

Takže hned v prvním příspěvku jsem uvedl kdy jsem koupil body a kdy teprve budoou uvolněny ale ještě jednou dva měsíce nesmím se svými body manipulovat mimo svůj účet????????????????

To je to co mě štve
Body Datum koupě Plynutí stornovací lhůty
5000 28.02.12 13:20 28.04.12 14:20
5000 09.03.12 18:28 08.05.12 19:28
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Když se přihlašujete do hry - tak tam už hodně dlouho "visí" toto upozornění:

27.08.11 20:37
Vážení hráči prosím pozor!!!
V případě, že jste zakoupili prémiové body u platební společnosti, která má zavedené storno platby, není možné převádět prémiové body jinému hráči po čas 14 dnů.
Využívání bodů na kontě kupujícího není nijak omezováno.
Podrobnější informace naleznete zde:
» Více
 

DeletedUser32588

Guest
Když se přihlašujete do hry - tak tam už hodně dlouho "visí" toto upozornění:

27.08.11 20:37
Vážení hráči prosím pozor!!!
V případě, že jste zakoupili prémiové body u platební společnosti, která má zavedené storno platby, není možné převádět prémiové body jinému hráči po čas 14 dnů.
Využívání bodů na kontě kupujícího není nijak omezováno.
Podrobnější informace naleznete zde:
» Více


opětovně píši platím kartou visa strženo z účtu v RB do dvou dnů a přesto nemohu nakládat s pů dva měsíce po zakoupení ?????
umíte číst
 

DeletedUser34582

Guest
Ak tam je problem v tom, že maš body zadržane a nemôžeš ich používať 2 mesiace aj keď použivať ich zrejme môžeš len sa nedaju preposlať ( sorry trochu sa v tom stracam :))tak nieje chyba v hre ale musia mať niečo v banje, že Ti s tym nedovolia manipulovať tak dlho a v tom Ti nikyo nepomôže.

Už nepíšem aby to tu nebolo zaspamovane a poradil nuekto kto sa vyzna :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V tom chumlu, jak to bylo pohromadě, to nebylo dost přehledné - napiš, že chceš svůj ticket delegovat Soníkovi.

Víc Ti tady poradit nelze.

Pokud se ještě další setkáte s podobnou lhůtou - řešte pomocí ticketů.
 

DeletedUser34582

Guest
sorry za spam ale je tu ešte jedna vec kolega PB-čkar píše, že nemôže preposielať Atd. PB sle píše 2 mesiace pričom je oznamene 14 dni čiže 2týždne je to chyba kolegu ? Alebo skôr to bude chyba mimo INNo ? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nevím, kde je chyba - jediné co mohu poradit, je to, co jsem už napsal výše - jakmile se setkáte s jinou lhůtou než 14 dní - pište tickety - interně již víme, kam je směrovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru