• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Převzetí účtu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40831
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40831

Guest
Zdravím,
můj rodinný příslušník, co hrál nějakou dobu se mnou se rozhodl skončit na jednom ze světů a svůj účet mi přenechat. Četl jsem pár pravidel o tomto tématu, ale nějak nedokážu ty formality pochopit :D Potřeboval bych od někoho zkušeného radu v několika krocích, kterými by mi popsal, jak na to, aby to pochopil i laik jako já. Už jsem si získal zástup v dovolené, jenže během něj nemůžu posílat na tento účet útoky ani suroviny. Od toho účtu mám sice heslo, ale v pravidlech stojí, že je zakázáno se přihlašovat na cizí účet. Ikdybych to udělal, tak mám dojem, že mi to zase nepovolí fakt, že bych měl 2 účty na stejné IP adrese.
Díky za jakýkoli pomocný návod :)
 

DeletedUser34317

Guest
4)Je povoleno převzetí jiného účtu, za předpokladu, že hráč bude vlastnit na daném světě pouze jeden účet. Toto předání je povolené za dodržením následujicích podmínek
a)původní hráč provede změnu registrační emailové adresy
b)nový majitel účtu si na novou emailovou adresu nechá zaslat nové heslo
c)je zakázáné, aby nový majitel účtu vstupoval na darovaný účet před tím, než dané změny na darovaném účtu proběhnou.
 

DeletedUser33829

Guest
Zdravím,
můj rodinný příslušník, co hrál nějakou dobu se mnou se rozhodl skončit na jednom ze světů a svůj účet mi přenechat. Četl jsem pár pravidel o tomto tématu, ale nějak nedokážu ty formality pochopit :D Potřeboval bych od někoho zkušeného radu v několika krocích, kterými by mi popsal, jak na to, aby to pochopil i laik jako já. Už jsem si získal zástup v dovolené, jenže během něj nemůžu posílat na tento účet útoky ani suroviny. Od toho účtu mám sice heslo, ale v pravidlech stojí, že je zakázáno se přihlašovat na cizí účet. Ikdybych to udělal, tak mám dojem, že mi to zase nepovolí fakt, že bych měl 2 účty na stejné IP adrese.
Díky za jakýkoli pomocný návod :)

Chobotnička Ti už odpověděla citací z pravidel a vlastními slovy Ti odpovím takto:

- můžeš mít na stejné IP adrese dva účty, ale musí být nahlášené v SIPu (Sdílené internetové připojení, které nalezneš v Nastavení) a správně by měl každý hráč vlastnit jen jeden účet na světě, tak to stojí v pravidlech.

- Buď si můžeš vesnice z jeho účtu převést na svůj, ale to lze jen tím, že je obsadíš šlechtou a zástup na tom účtě dáš někomu dalšímu, v takovém případě můžeš začít přebírat 24 hodin poté co zástup vzal někdo jiný.

- Nebo může Ti ten dotyčný účet darovat, ale dle pravidel to musíte udělat tak, že mu napíšeš svoji e-mailovou adresu, on ji zadá v nastavení jako adresu k účtu a na e-mail nechá poslat heslo, ve zprávě kterou nalezneš v e-mailu, tak tam bude heslo pomocí kterého se přihlásíš na účet, a pak si v nastavení už můžeš změnit heslo sám. Ale pokud na světě máš už svůj účet, pak bys musel ještě předtím svůj účet zrušit, nebo stejným způsobem darovat! A pak bys mohl teprve případně si přebrat vesnice ze svého starého účtu na nový (opačně jak v předchozím bodě), ale tentokrát bys musel počkat minimálně 3 týdny a sehnat někoho kdo by tak byl majitelem účtu jen dočasně a s tím, že si vesnice přebereš na svůj nový účet.

- Už to, že píšeš že znáš od toho účtu heslo, ale nejsi jeho majitelem je proti pravidlům.
 

DeletedUser40831

Guest
Takže to chápu dobře: Původní majitel provede změnu emailu na MŮJ (se kterým nebude kolidovat můj původní účet) a já už se za něj jenom přihlásím pod novým heslem co mi na tento mail přijde?
Edit: jsem to psal ještě než napsal Shedd, ok díky :)
Jo a jinak k tomu heslu: Vědět něco je proti pravidlům? Ikdyž jsem to nikdy nepoužil, pouze si navzájem s tímto člověkem plně důvěřujem?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Ano, přesně tak, ale neměl bys, no vlastně dle pravidel nesmíš mít na světě kde hraje svůj starý účet.
 

DeletedUser33829

Guest
Takže to chápu dobře: Původní majitel provede změnu emailu na MŮJ (se kterým nebude kolidovat můj původní účet) a já už se za něj jenom přihlásím pod novým heslem co mi na tento mail přijde?
Edit: jsem to psal ještě než napsal Shedd, ok díky :)
Jo a jinak k tomu heslu: Vědět něco je proti pravidlům? Ikdyž jsem to nikdy nepoužil, pouze si navzájem s tímto člověkem plně důvěřujem?

Edit byl napsán později, jak můj příspěvek pode mnou, tak to píší do nového, aby si jej hráč lépe všiml, pak ať si to moderátoři klidně spojí.

Ano, je to proti pravidlům, heslo nesmí dle pravidel hry a VOP (Všeobecné obchodní podmínky) nikdo jiný, než majitel účtu znát, i když jsi to heslo nepoužil, ale když jsi ho nepoužil, tak jsi se zase nedopustil žádné jiné činnosti, kterou bys porušil pravidla, je to chyba toho původního majitele.
 

DeletedUser33829

Guest
Nevím jestli dotyčný si smazal příspěvky sám, nebo mu jej smazali moderátoři, ale na e-mail mi přišli dva příspěvky, tak bych na ně dotyčnému rád odpověděl, protože si nemyslím, že by snad porušovali pravidla.

anvlk napsal/a:
Takže to chápu dobře: Původní majitel provede změnu emailu na MŮJ (se kterým nebude kolidovat můj původní účet) a já už se za něj jenom přihlásím pod novým heslem co mi na tento mail přijde?
Ano, přesně tak, ale dle pravidel nesmíš mít na světě již svůj jiný účet, účtů můžeš mít kolik chceš, resp. max kolik je světů, protože můžeš na každém světě hrát pod jiným nickem, ale na jednom světě můžeš mít jen jeden účet.

anvlk napsal/a:
To je jako kdyby ke mě došla kriminálka a odvedla mě do vazby za podezření z vraždy proto, že mám v kuchyni ostrý nože :))
No nebudu to dál řešit, mám další problém, přesně jak jsem předpokládal. Původní hráč nemůže změnit emailovou adresu na tu moji, protože tu moji už mám já, tak já nevím jako :D
Co si takhle založit nový e-mail? To Tě nenapadlo? Však založení nového e-mailu je zcela zadarmo, já mám na DK e-maily, které jinak nepoužívám, pro lidi z reálu když komunikuji přes e-mail používám jiný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
V tuhle chvíli to ještě není zapracováno do pravidel, ale INNO vydalo nové VOP a k předání účtu je tím pádem nutno kontaktovat support.

[h=2]§ 5 Účty[/h]
  1. 5.1 Na základě licenčního ujednání získáváš jakožto uživatel uživatelský účet („účet“). Prostřednictvím tohoto účtu můžeš měnit údaje o sobě a spravovat hry.
  2. 5.2 Účet můžeme buď zřídit my na herním portálu, nebo může být zřízen na stránkách příslušné hry či prostřednictvím mobilní aplikace stažené do koncového zařízení.
  3. 5.3 Účet je bez našeho výslovného souhlasu, ať už zdarma či za úplatu, nepřenosný.
  4. 5.4 Jakožto uživatel můžeš mít na každém herním světě (dílčí oblast hry) pouze jeden účet. Ke svému účtu se můžeš přihlásit prostřednictvím stažené aplikace nebo příslušné webové stránky. Mít větší počet účtů (dále jen „vícenásobné účty“) v rámci jednoho herního světa (ať už prostřednictvím stažené mobilní aplikace nebo herního webu) je zakázáno a může být potrestáno jejich okamžitým zablokováním či mimořádným vypovězením licenčního ujednání. Jakékoli nároky z tvé strany jsou v tomto případě vyloučené.
  5. 5.5 Jakožto uživatel se zavazuješ udržovat přihlašovací údaje, hesla a přístupové údaje (dále hromadně jen „přístupové údaje“) v tajnosti a neprodleně nás informovat, pokud se dozvíš nebo se jen domníváš, že jsou známy nepovolaným třetím osobám. V takovém případě si své údaje změníš, nebo je necháš změnit nás. Vedle toho máme v takové situaci právo tvůj přístup dočasně zablokovat. Jakožto uživatel budeš moci účet znovu používat, jakmile se dle našeho posouzení vyřeší podezření ze zneužití přístupových údajů tebou nebo třetí osobou.
  6. 5.6. Pokud třetí osoba použije tvůj účet, protože se ke tvým přístupovým údajům dostala kvůli tvému pochybení, bude s tebou nakládáno, jako kdybys tak jednal(a) vědomě.
  7. 5.7 Je zakázáno používat účet jiného uživatele, pokud to pravidla hry výslovně neumožňují (např. „zastoupení během dovolené“).
  8. 5.8 Máme-li podezření, že se přístupové údaje dostaly do rukou třetí osobě, můžeme, ale nemusíme přístupové údaje bez předchozího oznámení změnit nebo účet zablokovat. O takovém jednání tě budeme neprodleně informovat a na tvou žádost ti v přiměřené době pošleme nové přístupové údaje. Tvé další nároky v důsledku přechodného zablokování účtu nebo změny přístupových údajů jsou vyloučeny.
  9. 5.9 Neaktivní účty můžeme v souladu s příslušnými pravidly hry smazat. Licenční ujednání tím automaticky končí.
 

DeletedUser39937

Guest
4)Je povoleno převzetí jiného účtu, za předpokladu, že hráč bude vlastnit na daném světě pouze jeden účet. Toto předání je povolené za dodržením následujicích podmínek
a)původní hráč provede změnu registrační emailové adresy
b)nový majitel účtu si na novou emailovou adresu nechá zaslat nové heslo
c)je zakázáné, aby nový majitel účtu vstupoval na darovaný účet před tím, než dané změny na darovaném účtu proběhnou.

Ale ako to kto dokáže? Nikto nejaké a,b,c v praxi nerieši.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Právě že je to tak, že to spousta hráčů neřeší, ale pak se strašně diví když dostanou ban a samozřejmě za všechno může zlý support, nikoli hráč který neřešil pravidla pro předání účtu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru