• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladin Jirka

TyNiKdY07

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ve stínu křivolakých stromů a za zvuků třepotajícího větru se odehrával příběh vesnického paladina jménem Jirka. Byl oddaný svému šlechtici, který pod jeho velením dobyval malé vesnice, pleníce a ničíc vše na své cestě. Jirka, válečník s ušlechtilým srdcem, však nacházel potěšení pouze v ukrytých místech své duše.

Při jednom takovém dobyvačném tažení narazil na malou vesnici, kterou se jeho šlechtici nedařilo dobít. Mezi těmi, které bylo třeba podmanit, byla krásná mladá žena jménem Anetka. Byla to statečná duše, pečující o koně, kteří byli pro ni nejen zvířaty, ale spíše společníky v osamělých chvílích.

Jirka však postupem dobývání zjistil, že jeho srdce není schopné násilí vůči nevinným. Anetka, s touhou po míru a lásce, rozněžnila jeho tvrdé válečnické jádro. Mezi nimi vzkvétala tajná láska, nezřetelná stínu dobyvatelských plánů jejich okolí.

Šlechtic však zůstával neoblomný ve své touze po moci a kontrole. Když se Jirka postavil na stranu Anetčiny vesnice, vzbudilo to hněv spřátelených vesnic, kteří byli věrní jeho šlechtici. Válka se rozhořela, a temný oblak smrti a zkázy se snesl nad oběma vesnicemi.

V závěru této tragédie byla vesnice Anetky a Jirky zničena na prach, a přestože láska mezi nimi zůstala nezlomena, skončili oba jejich životy příliš brzy. V nebi, kde se snoubí světlo a tma, spojili své osudy ve věčné lásce, vykoupené statečností a obětí. A tak jejich příběh, jak jasné a bolestné svítá, pokračuje ve vzpomínkách a písních, které hladí noční větřík mezi listy stromů.
 
Nahoru