• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladinova zbran:

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41815
  • Vytvořeno

DeletedUser41815

Guest
Minule sme sa tak bavili z kamaratom o dk ze co tu chiba co je moc op a co zas naopak uplne zbytocne a usudili sme ze chiba nieco co by bolo proti ohnom a katom mohla by vzniknut nova zbran pre paladina jej effekt by bol ze pokial sa paladin nachadza v boji ma napr. 35%sancu na zabitie paladian v obrane takze aj keby mal niekdo 10 000katov a paladina maly by ste sancu mu paladina zabit..+by som samozrejme pridal do niakej jednotky ze znizuje sancu na umrtie paladina napr. sermiarom pre ich pomalu chvodzu a dobu stavby by im to pridalo trocha effekt neviem napr. 1000sermou by pridalo 1% a dalo by sa max obranit na 90% proti utoku paladian aby tam zdi bola sanca na zabitie takze ak by ste maly bez sermu dedinu tak by paladin mal 75% sancu ze prezije ale ak by ste maly dedinu kde by bolo 15 000sermu mal by na prezitie 90% sancu to by bol maximum dalsie sermy by uz pomohly iba v obrane....myslely sme nad tym hlavne preto ze ak je dnesnej dobe server kde su aj luky tak sa oplati najvaic kvoli casu... staviat napr. 7000kop.,7000lukou a 1000takzkej toto by zaroven trocha oslabilo ohne a zvisilo potrebnost sermu som zvedavi na vase nazory :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Myslím si, že takový předmět by nebyl příliš využívaný, už nyní tedy s jistotou mohu říct, že tento nápad nebudeme posílat vývojářům. Každopádně díky za odvahu vyjádřit svoji myšlenku. Pokud by se k tvému nápadu chtěli vyjádřit i ostatní hráči, mají samozřejmě možnost.
 

DeletedUser41815

Guest
:)

nooo tam by slo ze by sa z paladina stalo nieco ako assassin alebo ninja a vedel by zabit ineho palacha lebo ak si niekdo da do dediny 15000katov a palacha takto neprerazite z nicim este ked mina pb nato aby drtal hradby a kostol neni sanca....presne preto by bola moznost mu zrusit paladina a tym padom by katy boly ne az tak ucine teda ne tak op jak su:) ale dakujem za nazor moze bit ze by sa nepouzivala:)
 
Nahoru