• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladinovy předměty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
já vždy jako první předmět měl pro lehkou kavalerii nebo sekery (na každém světě)

jinak jsem proti předmětům :)
 

DeletedUser32073

Guest
souhlasím s tím, jak už tady někdo psal, že paladin bez předmětů tam vlastně být nemusí, hodí se tak na 2 dny ze začátku, ale jinak je tam pak zbytečně.
 

DeletedUser32568

Guest
já bych tam ty předměty dal - ale bez výhody pro katy (10x větší obrana) jak to někde je ;)

a jinak mě jako první předmět dává paladin náhodně teď jsem dostal berany ... minule katy ... předminule sekery :D
 

DeletedUser34582

Guest
já vždy jako první předmět měl pro lehkou kavalerii nebo sekery (na každém světě)

jinak jsem proti předmětům :)
To si sa mal :D ja som dostal raz katy raz pre LK a potom ďalekohľad :( stále dookola :D
jenze to uz nebude ono a bude to az moc snadny si myslim....
EMEMY odpovedal :D
já bych tam ty předměty dal - ale bez výhody pro katy (10x větší obrana) jak to někde je ;)

a jinak mě jako první předmět dává paladin náhodně teď jsem dostal berany ... minule katy ... předminule sekery :D
No neviem ale tak bez výhod by to šlo :)
 

DeletedUser19739

Guest
Já sem proti předmětům. Nikdy sem to bez nch nehrál (nebo na sv7 byli? nevim...) ale každopádně bych to rád skusil:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru