• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Plánovanie útokov

DeletedUser

Guest
Obzerám sa po nejakom šikovnom plánovači. Ten na TWstats sa mi zdá dosť nepraktický. Neviete o niečom?
 

DeletedUser

Guest
Plán v exceli

...tak ja som si taký plánovač vyrobil v exceli. Tiež mi vadilo, že vo všetkom dostupnom bolo potrebné manuálne zadávanie dedín, čo bolo pracné. Teraz používam Ctrl+C a Ctrl+V. Niekoľkokrát som to prerábal, nie kvôli vzhľadu, ale chýbala mi predstava, ako by to malo vyzerať a fungovať. Môžeš sa mrknúť, ako som to vyrobil ja a nechať sa inšpirovať.

http://www.mypicx.com/07222010/PU/

Plánovač má dva režimy plánovania. Jeden je taký, v ktorom si vybereš jednotku s ktorou budeš útočiť a druhý režim používa prednastavené hárky napr. šľachtic, baranidlo, sekera atď so zobrazením dátumov a času.

Vlastných dedín môže byť 200 (zatiaľ mi stačí a nie je problém rozšíriť) a nepriateľských - (cieľov) 20. Zdalo sa mi zbytočné, robiť to na väčší počet, stávalo sa to neprehľadnejšie...

1453601294_07222010_1.jpg
 
Nahoru