• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

podivny konec bitvy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pangasius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
ahoj jenom jsem se chtel zeptat jak je možne že sem to prohral
dokladam veřejne oznameni a screen z vysledku simulatoru

oznamko:
[SPOIL]http://cs17.divokekmeny.cz/public_report/3a1a579de7dde6965dd9ca03bfb069ed[/SPOIL]

a tady screen ze simulatoru :
file:///C:/Documents%20and%20Settings/J%E1/Plocha/Bez%20n%E1zvu.bmp

jestli nepude screen budu se snažit dodat upnuty na netu ale stranka ktera poživam nejde :-(
 

DeletedUser

Guest
Hm, tak to je ostrý :cool A nebyly tvý jednotky sebevrazi??? :D
 

DeletedUser

Guest
Proč? Bránil jsi jednotkama, který jsou na to naprosto nevhodný.
 

pangasius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
bohuzel ne :D

cerstve sem dobyl vesnici a asi po 2 minutach prisel tento utok na mne a takhle mne sprsil a ja se ptam jestli je to normalni ani podle simulatoru to nevyšlo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale měl hradby, víc vojáků, víc kavalérie, a byl pod vírou
tohle je propočet na nic
 

pangasius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
proč sem tedy prohral je to normalni kdyjsi sem hraval dk mam stim už skušenosti ale tohle sem nikdy nezažil
 

DeletedUser

Guest
To nevím co ti nevychází, mě to podle simulátoru vychází ještě trochu líp pro útočníka.
 

DeletedUser23979

Guest
nu nevím jaké máš zkušenosti...ale když útočíš na útočnou jednotku tak jsou vždy minimální ztráty a pškný OFF rank...a hradby na 5...nediv se...
 

DeletedUser

Guest
To nevím co ti nevychází, mě to podle simulátoru vychází ještě trochu líp pro útočníka.

Presne tak.
Ty jo pangasius toto si dôkladne prečítaj a hlavne si pozri ktorá jednotka je obranná a ktorá je útočná klik
Veď si bránil útočným jednotkami tak sa nečuduj.
 

DeletedUser30509

Guest
XxX

Neřeš to prohral jsi tak jsi prohral.Navíc sice už to nemůžu otevřít,ale určitě jsi nebyl jak tady hráči praví moc pod tou vírou a nepřítel byl.Navíc musíš trochu vědět,že jsi útočil typuji s utočníkama a on sčím že útočil myslim,že taky s útočníkama takže score bitvy dostal jsi přes tlamičku.
A pokud jsi myslíš,že jsi dobil vesnici tak to je vážně hloupé.To je odpověd´jako neodpověd´......
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru