• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

pokles oddanosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40852
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40852

Guest
Nevím jestli už někde můj dotaz nezazněl, pokud ano tak se omlouvám, ale nikde jsem takový dotaz nenašel.
Můj dotaz zní:
Všude je psáno, že pokles oddanosti při útoky šlechticem je 20 - 35 . Nyní jsem ale dobyl vesku a oddanost klesla z 31 na -4. To znamená, že oddanost klesla o 36. Toto není poprvé, prostě jakmile jde oddanost pod nulu, tak často vyjde že klesla o 36. Pro hru to asi není podstatné, ale zřejmě se vždy někam ztratí nula. I když ta tady tady hraje, protože je rozdíl pokud oddanost klesne na 1 nebo na 0.
 

DeletedUser33829

Guest
To jsem tedy nečekal, že je to s Tebou až tak vážné, že ani počty ze druhé třídy neovládáš.:shock

31 - (-4) = 35

31 - 35 = -4
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ne, klesla o 31 nad nulou a 4 pod nulou, tedy 35. Vychází to.
Jinak... Z 35 na 0 klesne o 35 - je to tak? Když je počáteční stav o 4 menší (31), koncový stav bude taky o 4 menší (0 - 4 = -4).
 

DeletedUser40852

Guest
jj máte pravdu, blbě jsem to spočítal, omlouvám se beru zpět :D

To jsem tedy nečekal, že je to s Tebou až tak vážné, že ani počty ze druhé třídy neovládáš.:shock

31 - (-4) = 35

31 - 35 = -4


Aktualizováno


To víš všichni nejsme chytrý jako ty, někdo neumí počítat a někdo nezná kalendář a neumí hrát. Na rozdíl od tebe já svou chybu uznal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Už několikrát jsi byl upozorněn na double posty, přesto je děláš nadále.:D

Napsal jsem hráči, který ve hře podvádí, na dvou účtech to pokazil a sonduje, kdy už bude nový svět, že si má počkat na 30. únor a co jako? Všiml jsem si toho už když jsi reagoval na Da Octopusse, že neumí počítat smajlíky, jak vidno nic Ti neříká nadsázka, hyperbola či ironie v případě data.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Myslím že není potřeba se to navzájem urážet :) Každý má právo udělat chybu. Takže by bylo nejlepší toto téma již nekomentovat :hi
 

DeletedUser40852

Guest
Možná jsem hlupák a mýlil jsem se, ale na rozdíl od tebe jsem svoji chybu uznal, což ty ve své namyšlenosti nikdy nedokážeš.:D
 

DeletedUser41028

Guest
Shede nech ho
chyby dělá každý ,
vždyť napsal omluvu svou,
ikdyž otázka je, jestli se z nich poučí.

smile.gif
 

DeletedUser33829

Guest
rasty.tome, ty jsi doteď nic neuznal počínaje neschopností vyhledat můj nick, kde už Ti byl dokázán omyl Tvých tvrzení a konče vším co jsi tu napsal za hlouposti na tomto fóru. Matematika je prostá věda, snadno se v ní dá dokázat pravdivost výsledku, nebo jeho chyba, tři hráči Ti museli ten triviální příklad spočítat, než jsi to přiznal, ale zapírat už nebylo co, protože by každý věděl, že je to nepravdivé a trapné, i když ani to Ti nedělá problémy.:mocking Jen na té matematice je očividnější dokázat špatnost výsledku. Hlavně tu z toho nezačni dělat ještě svoji ctnost, kterou nemáš.:mocking

Co dokážu či nedokážu to vůbec nevíš, jen jako vždycky zase jen Tvoje domněnky, když nemáš nic o co by ses opřel, tak si to vymyslíš a napíšeš co Tě napadne, pravda, nepravda, to je fuk, když nic nemáš, hlavně že vždycky můžeš napsat svoje fabulace.:mocking
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru