• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Politická mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser843

Guest
Vážení hráči,

od nového týždňa bude do hry pre všetky svety zavedená novinka pre hráčov s Prémiovým účtom, tzv. politická mapa - farebné zobrazovanie územia hráčov a kmeňov.

Malá ukážka:

politicalmap.jpg


S pozdravom L.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé...Já má prémium i příští týden, tak uvidíme ;)
edit by mam.to...: Pokud tento přízpěvek tu nemá být, tak ho smažte. Já jsem si myslel, že je to povolené, když toto téma není LOCKnuté

edit by Linteo: samozrejme, diskusia je povolená :)

edit by mam.to...: OK
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
CSSS, zas na PÚčko ;) Já si ho nemůžu furt kupovat ale vypadá to, že nemám na výběr :(
 

DeletedUser

Guest
aleluja

teraz ked je este lacnejsi PU cez slovensko(formou SMS) tak nejaka dobra zmena pre pre uzivatelou s PU. uz sa tesim, pretoze od teraz budem mat PU pravidelne. :wacko
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Kromě změny grafického pohledu na mapu a doufám,že i lepšího přehledu kdo kde je.

Bude mít tato nová mapa i jiný účel ... A výhody ???
 

DeletedUser

Guest
...to by som si vedel predstaviť aj keby tam tie farebné polia neboli. IMO zase iba sposob ako prilakať ľudí k PÚ :geek. Ale aspoň niečo nové...

PS: toto nie je flam(ing):wacko:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru