• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Posílání vláčku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,

v poslední době poměrně často posílám vláčky v jedné sekundě. Posílám to podle návodu od autora TW Twixx (nebo jak se jmenují) jenom v opeře verze 12.02, v novějších to nejde.

No, ještě v srpnu jsem neměl žádnej problém, všechno jelo a časování celkem ušlo, ale co jsem dneska posílal šlechtice, tak jsem čekal, až čas dopadu bude 22:00:00 a potom jsem začal odesílat. Vše šlo krásně, ale vláček šel o 20 sekund později než měl. Je to divné, protože jsem si jist, že jsem to odeslal přesně v dobu, kdy jsem měl, aby to dopadlo 22:00:00, ale dopad to má nakonec 22:00:22.

Celkem mě to zaráží, teď mi to tam od posledního updatu hlásí nepodporovaný prohlížeč, tím to ale asi nebude. Když posílám jeden útok, tak vše jde, jak má, ale jakmile posílám vláček, tak najednou zpoždění 20 sekund.

Nemá s tím někdo nějakou zkušenost? Nevíte, jak to vyřešit?

Děkuji, Fifinas
 

DeletedUser37372

Guest
Také se mi to stalo. Tu první stránku, aktualizuj, kde je čas, jelikož to se někdy zbrzdí :)
 

DeletedUser

Guest
Trošku nechápu, myslíš, že bychom to mohli vyřešit přes osobní zprávy? Už jsem ti tam psal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru