• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Privilegium (Odměna)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41075
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41075

Guest
Zdravím,


Za korouhve jsem utratil body a sebral si tohle
P8wv9.jpg

a jelikož se raději několikrát zeptám, než něco použiju mám tyto otázky



1) Budu muset razit minci, nebo ho dostanu jen tak zadarmo ?
2) Bude se na to vztahovat i bonus Velkolepý projev ? (obrázek níže)
TGjBJ.jpg


Omlouvám se za stupidní dotazy a přeju hezký den.
 

DeletedUser25426

Guest
Nemusíš razit mince, ani mít surky na šlechtice... Musíš mít Panský dvůr, HB a kovárnu na 20, tržiště na 10, a místo v seláku.
Velkolepý projev by se měl vztahovat na VŠECHNY postavené šlechtice.
 

DeletedUser41580

Guest
Já mám za to, že jestli chceš použít privilegium, musíš mít potřebný počet mincí, abys mohl vytvořit dalšího šlechtice.
U toho druhého si nejsem jist, ale podle mě se to na to nevztahuje. Už jen proto, že slova "vytvořený" a "přidaný" (viz. popisky jednotlivých předmětů), mají trochu jiné významy.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak jak to napsal Willibald tak to je, akorát úplně opačně, musíš mít mince, však to píše že musíš splnit požadavky na jednotku a surky za takto získaného šlechtice nedostaneš
 

DeletedUser25426

Guest
Požadavky na jednotku = funkční budova ;)
Na vrácených surkách netrvám - vyzkoušejte a dejte vědět - napsal jsem "měl by"...
 

DeletedUser41075

Guest
Tak tedy díky, asi zítra to budu zkoušet, tak uvidíme :) :D
 

DeletedUser40852

Guest
Požadavky na jednotku = funkční budova ;)
Na vrácených surkách netrvám - vyzkoušejte a dejte vědět - napsal jsem "měl by"...

Jenže u šlechtice není požadavek mít jen budovy, ale i mince, jinak kdysi mi to šlechtice taky nedalo protože mi chyběly mince. Jinak k čemu by byla odměna truhla, která razí mince, to by každý bral jen pohár
 

DeletedUser

Guest
Platí to, co napsal Willy o budovách, včetně dostatečného množství mincí a faktu, že se nevrací suroviny za šlechtice v podobě balíčku, které zmínil rasty.tom.

Zvýhodnění (odměna) tkví v tom, že hráč nemusí čekat pár hodin, než mu vyroste šlechtic, ale má jej okamžitě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru