• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pro nováčky - jak začít

DeletedUser

Guest
:) Tohle je malý návod jak začít stavět vesnici.
Pokud jste začátečníci, tak se vám snad bude hodit.

Do 500 bodů:

Nejdříve budovat obranu a soustřeďit se na získávání surovin.
Postavte postupně zeď až na 5.level a vždy několik kopiníků.
Vojáky stavím kolem 300 bodů a posílám je krást do okolních opuštených vesnic.

Postup:
začněte se surovinami, dále hlavní budovu a sklad. Potom postavte selský dvůr, kasárna,opevnění .

Co by asi mělo být postaveno při dosažení 500 bodů:

Hlavní budova (Stupeň 10)
Kasárna (Stupeň 5))
Kovárna (Stupeň 5))
Stáj (Stupeň 5)
Dřevorubce (Stupeň 15)
Lom na hlínu (Stupeň 15)
Železný důl(Stupeň 15)
Tržiště (Stupeň 2)
Selský dvůr (Stupeň 6)
Skladiště (Stupeň 7)
Skrýš (Stupeň 3)
Opevnění (Stupeň 7)

A teď už nejsi nováček a už si jistě poradíš,jak dál.

Hodně zdaru ve hře přeje MIRA ;)
 

DeletedUser14722

Guest
A kolik by v tu dobu měl mít už army, když by budoval podle tebe tvým způsobem vesnici?
 

DeletedUser2901

Guest
Většinou by jsi měl mít na začátku,tzn do 500 bodů poloviční stav armády,tzn 250 obraných jednotek.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je svět nový a v okolí nejsou žádní silní hráči, není třeba obranu moc hrotit. Stačí něco na farmaření a případné odstrašení. Osobně jsem nikdy zbytečně neplýtval ze začátku zdoji na předimenzovanou obranu a neměl jsem problém. Vysoké bodové hodnocení spolehlivě odradí většinu provokatérů. Proč riskovat střet s někým, kdo by mohl být stějně silný jako já, když mám v okolí daleko více bezpečnějších farem? :)
 

DeletedUser

Guest
Me body nezastrasi nikdy:rolleyes:
Ale ze zkusenosti musim rict ze lamy se boji velkyho hrace i kdyz nevi co ma za armu
 

DeletedUser14722

Guest
osobně mám zásadu že army má být více než bodů, jen díky toho se mi daří vždy získat respekt okolí a rychle rostu.
A je jedno jestli je to z počátku servru, či když je rozjetej.
 

DeletedUser

Guest
Tak jestli pak mas milion bodu tak tezko jen tak zpocitas kolik mas vojaku..
Ja pak mam zasadu ze kazda ves ma plnej selak:p
 

DeletedUser14722

Guest
Tak jestli pak mas milion bodu tak tezko jen tak zpocitas kolik mas vojaku..
Ja pak mam zasadu ze kazda ves ma plnej selak:p
To je základ, záleží kolik ještě do toho seláku naláduješ vojska. O tom to je. Můžeš mít 5 vesnic a když víš jak na to budeš v nich mít vojsk jako jinej kdo má třeba jednou tolik.
Snadněji ubráníš, snadněji doplníš a při útoku na sebe ještě zneužiješ tu hnusnou morálku ve svůj prospěch.
Kdo hrál Travian na špičkové úrovni ví o čem mluvím. škoda, že tady tyx možnosti nejsou, bylo by to mnohem zajímavější.
Ale nestěžuji si. Každá hra má nějaké plus. Při podporách aspoň nepotřebuji hlídat sýpku :)
 

DeletedUser14722

Guest
Jinak Vktore mám naprosto přesnej přehled o situaci a stavu vojsk. Znám prográmek, kam jen zadám data, on to schroustá a vyplivne přesnou statistiku jednotlivých typů vojsk.
A dá se to použít pro nekonečný počet hráčů, klidně i pro 10 kmenů.
Potom se velmi snadno plánuje útok, neboť máš přesný přehled o tom, kdo má kolik vojsk a dle toho nasadíš dané hráče do útoku.
Případně napomeneš či povzbudíš jiné, když vidíš, že nějak mrznou, či potřebují některé jednotky posílit.
A ten prográmek je naprosto legální. Do hry nijak nezasahuje.
 
Nahoru