• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problém s O2

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
Vážení hráči,
máme podezření, že O2 blokuje sms platby a je zapotřebí volat operátorům tohoto telefonního provozovatele o uvolnění.

Stalo se vám to již někdy?
Máte s tím někdo zkušenosti?
 

DeletedUser

Guest
Ano stalo sa mi to. dosla mi odvetna sms za na danom cisle nie je poskytovana ziadna sluzba tak som kontaktoval O2 opertatora a dostal som odpoved ze danu vec (zasielanie sms na audiotextove cisla) riesia. Som zvedavy kolko im to bude trvat.
 

DeletedUser3

Guest
Ano stalo sa mi to. dosla mi odvetna sms za na danom cisle nie je poskytovana ziadna sluzba tak som kontaktoval O2 opertatora a dostal som odpoved ze danu vec (zasielanie sms na audiotextove cisla) riesia. Som zvedavy kolko im to bude trvat.
Můžeš mi prosím poslat na support tel. číslo, ze kterého si to objednával?
Potřebuji to pro Innogames. Do nadpisu dej Pro Indigru O2 problém, díky.
 

DeletedUser

Guest


Ahoj no ikdyž mám jako operátora T-mobile stalo se mi to taky.Zkoušel sem pomocí sms objednat pú a na displeji se mi zobrazila zpráva ,že síť nepodporuje atd.... už přesně si to nepamatuju
 

DeletedUser22905

Guest
Ahoj mně se odečetly peníze a nic mně nepřišlo řešim to s O2 ale uš asi 1 mněsíc zjištují co se stalo.
 

DeletedUser15723

Guest
mám s tím zkušenosti dost velké minulý měsíc mi to nešlo ted jde pokud vám nejdou SMS tak bud jste přicházeli tarify a to číslo vám blokly jako v mém případě je to obranný systém aby nedošlo k úniku peněz nebo si zajděte do pobočky a oni vám to odblokují ale jen do autorizované jinak je nijáký problém a stejně vás tam odkáží
 

DeBracey

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Já mám vodafoun :) a problém jsem neměl ani s sms ani s voláním, ale přes ostatní způsoby bych měl bobíka provádět transakci:gamer
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru