• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problém s O2

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no mě se to taky stalo asi 2 krat ale penize se my neodecetli

takže tej sem o skusil a napsalo my to :(kod10)tento druh sluzby neni v siti 02 dostupny vase o2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
u tmobile může bejt problém pokud nemáš aktivovanou službu prémium sms. na to je jediný řešení. aktivovat
 

DeletedUser26606

Guest
Já používám T- mobile, a zatím se mi nedaří abych si koupil premium. Hlasí my to zpráva neodeslana. Stalo se Vám to také nebo jsem sám?
 

DeletedUser26606

Guest
Aha tak o tom jsem zatím neslyšel, zkoušel jsem to už minulý týden a zatím mě to nešlo, :dunno
 

DeletedUser

Guest
Platba s O2

Také jsem zkoušel platit pomocí SMS a operátora O2 v druhé půlce října t.r., ale bez úspěchu - "Operátor tuto službu nepodporuje ...". Pokus jsem provedl 2x a ani nic se neodečetlo - aspoň, že tak. Zvolil jsem tedy platbu převodem z účtu, načež jsem dostal platební údaje: číslo konta kam je potřeba peníze složit - Raiffeisenbank č.ú. 110 102 2668/5500 (tato banka je v každém okresním městě v ČR) a 12 místný variabilní symbol. Šel jsem na pobočku a peníze složil hotově. Banka nepožaduje identifikaci plátce - takže to proběhlo zcela anonymně. Jediný problém byl, že za hotovostní vklad chtěli poplatek 55,- Kč VYDŘIDUŠI! Jinak rychlost byla super - vložil jsem to v poledne jeden den a druhý den v 8 večer byly body na účtu. O něco levnější je česká pošta, ta chce za poukázku typ A (vklad na účet) "jen" 22,- Kč a je to mnohem dostupnější (Pošta je skoro na každé vesnici). Příště platím složenkou na Poště, problém s dlouhým variabilním symbolem je zde již popsán (vynechají se 2 poslední číslice), pro jistotu je možné do zprávy pro příjemce napsat v.s. celý.
 

DeletedUser843

Guest
Jediný problém byl, že za hotovostní vklad chtěli poplatek 55,- Kč VYDŘIDUŠI!
Škaredá banka. Ale keby si to posielal normálne, obyčajným prevodom, napr. cez internetbanking a nie priamym vkladom, tak by si neplatil tak veľa tvojej banke. Alebo aj kreditkou sa dá kúpiť si tie body, tiež potom neplatíš taký poplatok.
 

DeletedUser23633

Guest
...

Ahoj,mě se stalo že sms nešla odeslat.Mám Vodafone i T-mobile a ani mi to neubralo kredit jen to psalo SMS nelze odeslat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru