• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Problem pri nacitani stranky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37343
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37343

Guest
Prosim poradte,

uz asi 2 tyzdne nemozem poriadne hrat DK. Po prihlaseni na ucet tam mozme byt len par minut a potom mi to sekne a neda sa pripojit, az po hodine. Stale mi to toto vypisuje:
Čas pripojenia vypršal

Server cs16.divokekmeny.cz má príliš dlhú odozvu.
Server môže byť dočasne nedostupný alebo zaneprázdnený. Svoj pokus opakujte neskôr.
Ak sa nedá načítať žiadna stránka, skontrolujte pripojenie počítača k sieti.
Ak sú počítač alebo sieť chránené bránou firewall alebo serverom proxy, uistite sa, či má Firefox povolený prístup k webu.

Hram dva svety - s16 a s39. Najskor mi to robilo na s39, ale teraz uz len na s16. Doteraz vsetko islo normalne ako ma, az na posledne dva tyzdne. Skusal som aj ine priehladace (chrome, mozilla, explorer), ale aj na nich to robi.
Pisal som aj support a ziadna zmena.
Neviete mi prosim poradit, co s tym moze byt?

Dakujem Lukas
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mohu ti doporučit klasiku, vymazat cookies případně historii a zkontrolovat jestli máš aktuální verzi prohlížeče, pokud ti nic z toho nepomůže obrať se na Support
 

DeletedUser41216

Guest
Mne to dela taky vzdy ze zacatku kazdeho speedu, ale pak se to sklidni a funguje. Cookies s tym nema nic spolecne, na zacatku je server pretizen jednoduse. U klasickeho sveta netusim proc.
 

DeletedUser37110

Guest
Ahoj, mám problém s ražením mincí.

Používám prohlížeč Google Chrome a při hromadné ražbě mincí kolabuje. Jedná se o poměrně nový jev, děje se tak zhruba týden.

Je jedno jestli razím mince v bojových skupinách nebo po kontinentech, je jedno jestli mám na stránce 10 nebo 1000 vesnic, jakmile kliknu na vyrazit mince, PC "zamrzne" a musím použít tlačítko na znovu načtení stránky. Poté mi prohlížeč oznámí, že vypršel čas spojení, nabídne ukončit stránky a potom znovu načíst. Po znovu načtení jsou mince vyraženy, ale vše trvá i 10 minut.

Jedná se o svět 31. Hra jako taková funguje bez problému.

Jestli máte někdo podobné zkušenosti, nebo problémy budu rád, když poradíte.

Díky.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A pročištěný počítač máš? Ale i mně při ražbě mincí počítač na chvíli "zmrzl" zejména, na starých světech, kde jsem měl hodně vesnic. Ono to přeci jen chvíli trvá, než to vše projde, odečte suroviny a načte mince. Ale nikdy mne to nevyhodilo ze hry. Jen to prostě chvíli nereagovalo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru