• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prosím za POMOC BB-kody

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtel bych se zeptat jak funguje spoiler a report-display prosím jestli můžete rozepište mi to prosím trochu více pro nováčka děkuji moc s pozdravem MaHrA :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Příště by nezaškodilo, podívat se, jestli odpověď někde nenajdeš dřív než se zeptáš.

Podívej se zde
 

DeletedUser

Guest
JO NA TO JSEM SE DÍVAL A TAGY NEBOLI BB- KOODY OPRAVDU UMÍM, ALE POŘÁD NEVÍM JAK HO TAM MAM DÁT CO VLASTNE ZNAMENÁ 12a3bc4 prosím jestli mi to rozepíšete budu vám velice vděčný :D
 

DeletedUser25426

Guest
Ten kód oznámení dostaneš, když v seznamu oznámení si ho označíš zatržítkem, klikneš Zveřejnit a potom Přeposlat.
Objeví se ti okno s podobným textem - ten už jenom skopíruješ na forum nebo do zprávy...

Podstoupené oznámení:
- [report]a40bc0783cfac399528b5a4d099a03fe[/report]
 

DeletedUser

Guest
dekuji borče super dík moc opravdu srdečně dekuji moc si na to kápnul dík moc tímto toto tema muže být ukončeno a smazano nebo cos tím provedete a jeste jednou opravdu dík moc :D
 

DeletedUser

Guest
Spoiler

Dík a jak je to se SPOILER prosím jak to tam mám vložit to stejný nebo to je něco jineho nebo ne prosím ještě jednu radu prosím :D
 

DeletedUser25426

Guest
Spoiler skryje cokoliv - obrázek, oznamko nebo text a vytvoří tlačítko spoiler, kterým to skryté otevřeš :)
Postup je tento - text si označíš myší a klikneš na bb spoiler.
 

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]
[/SPOIL]

Máš to na obrázku, klikneš na tu ikonku v červeném rámečku, pak na tu v růžovém a doprostřed vložíš adresu zveřejněného oznámení.
 

DeletedUser

Guest
Pro blbce a dekuji radši to mam uplne jako pro blbce a pak rad radím jako blbec no děkuji mnoho krat velice dekuji :shout:cry opravdu díky lidi :great
 

DeletedUser38979

Guest
Každý nějak začínal. :) Je lepší se desetkrát zeptat, než potom se rozčilovat s hráčema. Kteří všechny přesvědčují jakže to výborně neumí a když na to dojde neumí si pořádně zažádat ani o podporu.:wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru