• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rýchli náhled

DeletedUser

Guest
Mám jednu otázku ohľadom tohoto fóra: http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=6641.
Nenašiel som tam jednu vec a to, či sa dá dať do rýchleho náhledu aj možnosť Prepracovať príslušnosť skupiny.

Pozn. nevšímanjte si tú chybu v popise, píšem rýchlo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2029

Guest
Myslím, že nijak jednoduše (a možná nejspíše ani složitě) to nepůjde.
 

DeletedUser

Guest
Myslel som si. To sa dá zrejme iba pre jednu určenú dedinu... Mne by to ušetrilo min. 20 minút denne :(
 

DeletedUser2029

Guest
Re: 20 minut.

A nevyplatí se Ti hromadné nastavení skupin?

Náhledy (produkce).

Pak "» Skupiny" ... vybrat skupinu a "» Vesnice přidat/odebrat".
a pak zaškrtat a potvrdit dole tlačítkem "Uložit skupinu"

A upravování pak zrušit ťuknoutím nahoře na "Přepracovat skupinu: ...."
 

DeletedUser

Guest
zas ale nemením skupinu (za novú) všetkým dedinám v jednej skupine (súčasnej). Ja mením skupiny podľa bodov, vojska, počtu obyvateľov a pod.. Keď si dám v náhľade skupiny, tieto informácie nevidím a tak sám neviem čo chcem za čo zameniť. Pravdaže, môžem si otvoriť druhú kartu (okno) s iným náhľadom (napr. kombinované), lenže aj tam je možné to popliesť.
Napr. dávam rekrutovať vojsko a prepínam šípkou medzi dedinami (stále mám zapnutú rekrutáciu) a potom príde dedina, kde chcem zmeniť skupinu. Tak by sa mi zišla možnosť v Rýchlom náhľade ihneď zmeniť skupinu bez toho, aby som musel si otvoriť náhľad dediny, zmeniť skupinu a potom zase dať rekrutáciu. To zaberie síce približne 10 sekúnd času, ale pri väčšom počte dedín je to dosť. A ja ich mám vyše 250 :(
 

DeletedUser2029

Guest
Nalezeno. Ne jako běžný odkaz, ale jako script. Ale instalace snadná. Do quickbaru místo odkazu ({game}...) zkopíruješ text níže.

Kód:
javascript:link="{game}"; popup_scroll(link.replace(/game(.+)village=([0-9]+)/, "groups$1mode=village&village_id=$2"), 300, 400);

Originál: http://forum.tribalwars.net/showthread.php?p=1777049#post1777049

// Technicky: Mimochodem, velmi pěkný nápad. Nejprve využije serverovou vlastnost rychlého náhledu, který místo "{game}" dosadí odkaz na vesnici, vč. jejího ID. Jenomže ten odkaz nepoužije přímo, ale jeho text nechá vygenerovat jako inicializaci proměnné javascriptu. A ten text pak jen velmi jemně upraví. Takže to funguje na všech světech, na všech jazykových variantách. Pěkné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo chytrý, já se hodinu mořil pokusama, jak zrušit id původní vesnice.
 
Nahoru