• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Registrace na svět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39313

Guest
Zdravím,

Jak je to přesně s ukončením registrace na svět? Myslel jsem, že jakmile se prolomí hranice 1k hráčů, okamžitě se svět zavře, ale na světě 36 se tak nestalo, objasní mi prosím někdo jak to tedy je?
 

DeletedUser36491

Guest
Abychom mohli svět uzavřít, musí klesnout počet hráčů pod 1000, pokud klesne počet hráčů pod 1000, hráči mají právo zažádat o uzavření registrace na daný svět.
Doporučuji vždy žádat, když je maximálně 950-980 hráčů, neboť v průběhu vyřízení žádosti o uzavření se může na svět někdo opět zaregistrovat a počet hráčů může opět vzrůst na 1000, takže byste potom opět čekali.
 

DeletedUser39609

Guest
Přesně s tímto jsme se potýkali poslední dva dny na S32... :cry

Chápu že zde nemůžou být supporti NON-STOP...takže mi nejde do hlavy...proč ve hře není uzavření světa automatické...když jedinnou podmínkou pro uzavření světa je počet aktivních hráčů pod 1000...neaktivní účty se ruší v nočních hodinách...ráno je na světě třeba 998 aktivních hráčů a po požádání o uzavření...to trvá ještě 5 hodin než support odpoví zamítavě...protože se mezitím přihlásí 12 nových...(u kterých mimochodem nechápu čeho chtějí dosáhnout na světě který jede skoro dva roky)...:blush
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru