• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Reklama

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34502

Guest
Ahoj, objevila se mi ve hře reklama. Reklamní bannery jsou nepříjemné, barevně a graficky odlišné od herního pozadí, působí na mně nepatřičně. Hraju free.

Mám dotaz, pokud aktivuju premium, zmizí tato reklama? Děkuju za odpověď.
 

DeletedUser34502

Guest
Děkuju za rychlou odpověď i za odkaz. DK jsem nehrál asi 8 měsíců a před tím reklama přímo ve hře nebyla. Jsem rád že po aktivaci PÚ zmizí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Reklamy se před nedávnem řešily v jiném vlákně. Admin napsal, jak postupovat a já přidávám info o tom, jak obecně funguje reklama... zpravidla se zobrazuje to, na co uživatel netu klikal.

Když jsem například ve vedrech hledala vhodný ventilátor, reklama na něj mě provázela všude, i na zahraničních DK, kde nemám prémium

https://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?24662-Kavárna-Svět-42&p=424164#post424164


My do hry žádné reklamy nedáváme, reklamy do hry vkládá Google, pokud narazíte na nějakou nevhodnou reklamu, napište nám na Support a udělejte screen obrazovky s reklamou (ovšem je nutné, aby šlo poznat, že je to ve hře).

My následně tuto reklamu nahlásíme jako nevhodnou a Google ji zablokuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
https://googleads.g.doubleclick.net/simgad/11129843411442745296


Teď mi tam naskočila tahle reklama, asi není moc vhodná pro děti, nějaká sexy seznamka

Asi to tak bude no, takže neklikat na žádné erotické stránky nevyhledávat nic ve zboží a neobjeví se to. Akorát mi nejde do hlavy jak se mi to tam též objevilo když jsem nikde na ničem takovém nebyl, ale možná, že si to bere data i z emailů ze spamového koše, protože na jednom mailu mám vše co mi přijde tak okamžitě automaticky jde nemilosrdně do spamu a já si občas překontroluju to co tam nepatří a označím, že není spam. A zdá se mi, že tam nějaké takové nabídky byly, jenže takové pofiderní maily vůbec nečtu.

Dnes tam mám reklamu na jablkový mobil,
protože se mi dnes do pc nějakým divným způsobem nainstaloval program BONJOUR který jak jsem si vyhledal na netu prý nastavuje síť, dns atd, pro mobily s IOS a MAC OS X a pro software jako například iTunes a Safari.:shock:yes
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Pokud jsi to neinstaloval tak to bude nějaký šílený adware zahrabaný až bůhví kde v registrech. :scratch
 

DeletedUser40698

Guest
Možná jsem našel takové "malé řešení" jak ovlivnit reklamu která se nám zobrazuje a nepoužít adblock, stačí v tomto nastavení si označit/odznačit dle svého uvážení, např. už by se neměla zobrazovat a nabízet reklama dle našich zájmů a vyhledávání, ale nahodilá a nebo naopak.

Toto je odkaz pouze pro přihlášené uživatele: https://www.google.com/settings/u/0/ads/authenticated

A je tam i odkaz pro správu reklam pro nepřihlášené uživatele.:great

Má někdo lepší nápad mimo adblock?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru