• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Reklamní šoty v TV

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Čierny humor je najlepší. Nájdete v ňom najviac pravdy, je to zo života. Ale nie každému sa to páči. Sú ľudia, ktorí žijú celý život iba v strese a depresiach. Potom vidia všetko iba čierno a majú zbytočný hnev na seba a okolie.
Niekedy je dobré keď sa človek zasmeje aj nad nešťastím. Keď bude iba plakať tak nič tým nezmení.
Ja som zažil už dosť povodní počas žitia na Slovensku. Viem čo to prináša. Avšak ak je na to človek pripravený tak to zvládne.
 

DeletedUser33829

Guest
Ty si fakt myslíš, že na Slovensku rozlišují Čechy, Moravany a Slezany?:scratch

Na Blanensku nevychází noviny Právo? Já jen, že to od Tebe vychází, jak kdyby ty noviny vycházely jen v Čechách.

Slovenská sporiteľňa stejně patří Erste Bank, což je rakouská firma, tak jako Česká spořitelna.
 

DeletedUser33829

Guest
Právo nekupuje jen ho čtu občas po internetu.
Kvůli manželce, že je tam časopis koupím jiné noviny jedou za týden a ty stejně většinou nečtu.
Ty články si najdu na Internetu.
Takže Právo vychází i u Tebe.;)
[SPOIL]Já jenom tak, že jsi psal, jak kdyby to byly pro Tebe zahraniční noviny.[/SPOIL]


To si piš, že rozlišují,
osobně i premiér Slovenska o tom na setkání Čechů (Moravanů) a Slováků na Javořině mluvil.
Náš se tvářil k tomu kysele a mlčky taktně to přešel za což mu patří díky i politování současně že on sám se v projevu nezmínil.

Mám osobní zkušenost velice dobrou od přátel ze Slovenska i v debatách na různých diskusních fórech.

Slováci vědí o Moravanech v práci je mám každý den a mluvím s nimi.
Premiér a k tomu na oficiálním setkání na Velké Javořině, což pro nezasvěcené je hora, která leží na hranici mezi ČR/Moravou a Slovenskem, je jedna věc, druhá věc je co slovenští občané. Pohyboval jsem se po slovenském DK fóru a narazil jsem na několik lidí, kterým dělalo problém rozlišit Českou republiku a Čechy, jestliže už tady někteří mudrci ze Slovenska mají problémy, pak už na další rozlišování se dle mě těžko zmůžou.:pardon
Pak je další rozdíl ve Slovákovi, který žije na Moravě, obzvláště pokud je v kontaktu s Tebou, a Ty mu to vysvětluješ.;)
 

DeletedUser33829

Guest
Záleží, jak to bereš. Nejsem si jistý a zkoumat to nebudu, ale jestli se nepletu, tak Právo a Haló noviny jsou tedy jediné skutečně české noviny, ostatní noviny a časopisy, které tedy jsou ještě k tomu zaměřené pravicově, dále bulváry jsou dnes vlastněny firmy, které mají svá ústředí ještě dále, jak v Praze.;)
 

DeletedUser33829

Guest
Víš, jak jsem to myslel.;) Že majitelé některých deníků nejsou Pražané, ale cizinci.
Spousta novin má i krajské přílohy na stranu druhou.
To jenom tak, že všechno nepíší v Praze.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru