• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rekrutace slechtice

DeletedUser40682

Guest
Cus mel bych dotaz nebo napad , mohli byste pls pridat do rychle rekrutace i slechtice ??? usnadni to vetsim hracum rekrutovani slechty doted se musi klikat na kazdou vesnici a vni to rekrutovat . Prosim o nazor nejakych hracu . Dle meho byto bylo dobre .
 

DeletedUser37060

Guest
to máš tých šlachticov toľko? :scratch či v každej vesnici rekrutuješ jedného? :)
 

DeletedUser25426

Guest
Vždyť je to krávovina :D
Hráč s více vesnicema staví šlechtu podle mapy tak, aby ji měl výhodně umístěnou, ne podle seznamu vesnic...
[SPOIL]...pokud nejsem teda divnej, když to tak dělám... ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
- a co je na tom divnýho?.) Když máš skupinu hraniční útočnou a víš, že obránce vláček chytá, nebo toho prostě posíláte dost - tak vůbec není špatná taktika poslat na každou ves 5-6xofku se šlechticem.. Tohle by dost pomohlo(než proklikávat stovky vsí) ale co na to obránce těžko říct.)
 

DeletedUser37060

Guest
tu sa na férovosť nehľadí už dosť dávno... :hi

mne osobne sa tento nápad nepozdáva ale je to čiste môj názor.
 

DeletedUser37372

Guest
Tak proč ne.. Třeba si udělat skupinu, kde budou vesnice, kde chci šlechtice. A pak to jen takhle lehce stavět.
 

DeletedUser

Guest
- když máš dobře udělanej účet, tak si jí nemusíš dělat.. už jí máš.)
 

DeletedUser40682

Guest
Sasoel

me sejedna oto ze mam hodne vsi u hranic a dokazde bych chtel dat 1 slechtice a nez bych u vsech to naklikal tak to tu zestarnu
 

DeletedUser27267

Guest
Už jen fakt, že někdo dobývá vesnice na hranicích s útočnou vesnicí je komický:D....Ti lepší hráči co znám dobývají na hranicích výhradně s obranou vesnicí a šlechtu v útočných nikdy nedělají:)
Navíc je to dost divný nápad bych řekl. Spíš si říkám kolik ty máš vůbec zkušeností:D

me sejedna oto ze mam hodne vsi u hranic a dokazde bych chtel dat 1 slechtice a nez bych u vsech to naklikal tak to tu zestarnu
Já zapoměl, že ty děnně děláš stovku šlechticů:D...když jsem byl ve vatě se šlechtou dělal jsem denně jen několik...nebo spíše najednou jsem měl snad maximálně 16 šlechticů..no jestli tě až tolik zatěžuje rekrutace v několika vesnicích tak to je pro mě novinka:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru