• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozloučení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
malkine, nevím, co ti na tom přijde směšné ... :shock

Jak už jsem Ti psal Joniku, přeji brzké vyřešení tvých důvodů. Věřím, že k tomu dojde, co nejdříve. Myslím, že zde, či na FoE fóru budeš vždy vítán s otevřenou náručí.

Za sebe musím říct, že mi bylo ctí učit se od tebe. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Honziku, tak to je škoda.
Nic se nedá dělat, a sám vím moc dobře, že osobní potřeby musí někdy odsunout na druhou kolej veřejný zájem, a když to nikomu neublíží, není se ani zač omlouvat. Jít dál. Díky, že jsem Tě tu poznal jak móda, tak spolukolegu.
 

DeletedUser31120

Guest
Ted má biblos zase zástupceho lol :D :D

Jonik si z nás vystřelil :D
 

DeletedUser

Guest
Apríl, všichni jste se nechali napálit! :mocking

.
.
.
.
.
.
.

Tak, teď jsem vám udělal radost, viděli jste Jonika žertovat, což se jen tak nevidí. Nicméně můj odchod byl myšlen naprosto vážně, jen jsem využil toho data, aby ta změna proběhla v klidu, bez nějakého velkého loučení a oplakávání, to nemám rád.)

Každopádně jelikož mi přišlo několik pěkných zpráv, které mne opravdu potěšili, tak jsem se rozhodl poděkovat všem zde. Díky moc, něco takového opravdu potěší! A zase zamrzí, když si někdo z mého odchodu dělá legraci.

Takže někdy příště na shledanou. :king
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Kdo je hlavn. mdeárotr když má Biblos jen rank zastupceho ?
 

= Jiras =

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Joníku, jestli je tedy pravda, že odcházíš přeji ti vše nej v osobním životě a doufám, že se mezi nás zase vrátíš .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru