• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sázka

DeletedUser

Guest
Takže, aby jsme se nenudili, rozhodl jsem se s N3xtíkem rozehrát menší sázku.

Jistě si všichni pamatujete, jak sem dával reklamu na internetové stránky, které společně s kýmsi, rozjíždí. (nebudu sem dávat odkaz, neb to Angelino zatrhl, ale když N3xtíkovi napíšete, jistě vám ho rád dá) Nevěřím tomu, že by tyhle stránky mohly mít úspěch, naopak N3xt je o tom skálopevně přesvědčen. Vsadili jsme se tedy. Pravidla jsou následující:

Já (Johndere54) tvrdím, že tyto stránky nebudou fungovat déle než půl roku.

N3xt1 tvrdí, že tyto stránky budou fungovat více, než půl roku.

Datum ukončení onoho půlroku jsme stanovili na 16. srpna 2011. To proto, že sázka byla uzavřena 16. února 2011.

Shodli jsme se na tom, že jen existující stránky nestačí, stránky musí být tedy minimálně do tohoto data pravidelně aktualizovány a mít komunitu lidí, která je bude alespoň občas pravidelně navštěvovat. Myslím, že máme oba dost soudnosti na to, abychom posoudili, co je fungující webstránka a co nikoliv.

A teď se dostáváme k tomu zajímavému, tedy k tomu, o co jsme se to vlastně vsadili. No, není to nic menšího než to, že ten, kdo prohraje přestane přispívat na toto fórum. Konkrétně to bude vypadat tak, že ten, kdo prohraje, postne na fóru oslavný post na výherce a pak už nikdy (až do své smrti), na toto fórum nepřispěje žádným postem.

Tato sázka není zaštítěná teamem, takže dodržení sázky je jen, na osobní cti nás dvou.

Abych doložil pravdivost svých slov, přikládám v příloze screen z komunikace, mezi mnou a N3extem, který mám samozřejmě zálohovaný i u sebe v PC.

Prosím ještě uživatele N3xt1, aby tedy pod tento příspěvek postnul svůj plný souhlas s touto sázkou, aby bylo jasné, že je vše v pořádku.
 

DeletedUser

Guest
ani nebude, oni dva riskují a my ostatní prohrajeme vždy, protože jeden z nich přestane přispívat... :(
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Maximem Decimem:) Ale tak co, aspoň to bude trochu vzrůšo:wizard
 

DeletedUser

Guest
díky za oslovení, bohužel ten sir tam musel být, protože mně to nechtělo přihlásit pro existující nick!

jináč, nešla by udělat vyjímka ve formě náhradního nicku? nebo dodatek ke smlouvě "Sázka" o premium body? Peníze bolí stejně, jako tahle malá potupa...
Já jsem tady už několik let, až před pár dny sem se registroval a nedokážu si představit, že bych nepřispíval - dřív mi to nevadilo, ale když jsem si k tomu čuchnul?

snad to posoudíte jako remízu - jsou navštěvované - vyhrál n3xt, ale nejsou tak moc úspěšné, vyhrál johndere54...
vzrůšo bude aj tak a vyhrajeme všichni...
 

DeletedUser

Guest
Myslím si, že do polroka sa nato zabudne, inak držím palce nextíkovi :D
 

DeletedUser

Guest
Aj, FAIL :D

Mnó jó, někam to dám. Ale zas aby mi to nesmazali do toho půlroku.
[SPOIL]
snmekobrazovky2c.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser29967

Guest
Ok, ted už je to v pořádku ;)... koukám, že se budu muset snažit, a ty budeš jen přihlížet :D
 
Nahoru