• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Síň Slávy-zlepšení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34586
  • Vytvořeno

DeletedUser34586

Guest
zdravím,chtěl bych upozornit na malé detaily:v sekci poražený útočník,poražený obrance a celkový rank máte velké rozestupy,konkrétně máte 100 milionů,a potom až 500 milionů,:Dmyslím že zase tak dlouhý svět nebude:D,navrhuju mezi to připsat ještě 200,300,400 milionů. :) doufám že to pochopíte :hi
 

DeletedUser37060

Guest
to zamietam... :) aspoň budete mať motiváciu fakt sa rýchlo zobraziť vo svete ako porážač :D
ale dá sa zvládnuť aj 1 mld za rok... :D len treba vedieť ako :great;)
 

DeletedUser30368

Guest
Já jsem zase proti zlepšení. Nechme jednu stálou síň, aspoň projevíme snahu o to dostat se sem :yes
 

DeletedUser34586

Guest
Myslím že by to chtělo být trochu realista:pKdyž si vemeš,jak dlouho trvalo s17 a nejlepší útočník tam mněl 430 mega cca:pA nemyslím si že tento svět bude trvat stejně dlouho :) Tak by byla asi trochu hloupost mít útočníka za 100 mega a potom by nejlepší útočník mněl 490 mega ale zapsanej by nebyl:wacko
 

DeletedUser37060

Guest
hm... nejak mi uniká fakt, neboli pravidlo ak chceš, že sa musia zaplniť všetky kolonky s číslami.. :mocking
 

DeletedUser34586

Guest
Nikde jsem nic takového nepsal,že je to pravidlo nebo něco podobného :D Tak nevím co tu píšeš:yeahJen jsem něco navrhl,a nemyslím si že je to špatný návrh:) Je to divné když je to takhle daleko od sebe :) :hi Toť vše..
 

DeletedUser37060

Guest
pri všetkej úcte, nemyslel som to ako výčitku. Já osobne si tvoj návrh vážim ale aj napriek tomu ho zamietam :mocking

Ale našťastie ja nie som kompetentná osoba :) takže možno sa ti na to kuknú nejakí kompetentní :)
 

DeletedUser34586

Guest
Od tebe bych to jako výčitku ani nebral :yes Zelíčko snad ano :D
 
Nahoru