• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Scripty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser44631
  • Vytvořeno

DeletedUser44631

Guest
Zdravím,

existuje v Česku někdo, kdo by byl schopen vyhodnotit který script je povolen a co povoleno není? Dokáže mi někdo vysvětlit, kdo limituje například scripty na pomocníka rabování, které do jisté míry ulehčují posílání útoků například stiskem tlačítka? Má smysl pro české hráče zpracovat seznam aktuálních scriptů v rámci možností, které by dle mého názoru měly být povolené.

Všude ve světě je povoleno xy scriptů, jen v Česku jsme sto let za opicemi. Rozumím, že scripty které automatizují hru a provádí úkony za hráče nejsou povolené, ale je poměrně dosti scriptů které jsou normálně v jiných jazykových mutacích povoleny a v Česku ne. Nemáme zde ani aktuální funkční scripty a docela mě to mrzí.

S českým support týmem není moc řeč, dle mého názoru tam není nikdo kdo by tomu rozuměl. Před pár lety tam seděl myslím Ave, a ten tomu trošku rozuměl.
 

DeletedUser44631

Guest
Rozumím, že správnou cestou je poslat script na support - tam se s tím děje co? Podle seznamu osazenstva v support týmu dokážu říci, že trošku co slovo script znamená zná administrátor hry, ale kdo to tedy posuzuje? To vážně budu posílat 30 scriptů na support a oni to budou posuzovat když tomu třeba nerozumí?
Píšu to takto veřejně, protože na support nemá cenu psát, zajímal by mě názor ostatních.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zda je skript v dané zemi povolen je vždy na rozhodnutí tamního herního týmu, který totiž skripty na dané verzi prověřuje. My v Česku obecně nejsme příznivci skriptů (a je to dobře), takže spoustu skriptů, které jinde povolují, my stále zakazujeme a zakazovat budeme. ;)
 
Nahoru