• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílení vojenských příkazů - zvýraznění na mapě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,

dá se prosím nějak vyznačit vesnice, na které útočí hráč, se kterým sdílím vojenské příkazy, vyznačit na mapě? Zatím jsem na to nějak nepřišel a je to celkem neužitečné (krom časování), když potřebuji rozložit útoky mezi několik vesnic a musím ručně proklikávat, co kam jde.

Děkuji, Fifinas
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud máš prémium, můžeš vesnice "vybarvit" tak, že klikneš na vesnici a pak na nabídku Označit na mapě.
 

DeletedUser25426

Guest
Běžně se pro tenhle účel používá rezervační systém - nebo plánovač útoků - ale ten je trochu "neohrabanej" a hlavně - může ho obsluhovat jen hráč s právy vůdce.
 

DeletedUser

Guest
To Biblos:

O tom vím, ale pokud chci s nějakým hráčem poslat útoky tak, aby šly útoky na každou vesnici nepřítele, tak je celkem těžké se dorozumívat, kdo kam půjde. Ocenil bych tedy funkci, že uvidím na mapě třeba modrou sekeru u vesnice, na kterou útočí hráč, se kterým sdílím vojenské příkazy.



No, rezervační systém, to je pravda, ale potom když chtějí blízcí hráči zabírat, tak se v tom akorát udělá zmatek. Prostě bych ocenil už to, co jsem psal výše, modrou sekeru u vesnice na mapě.
 

DeletedUser25426

Guest
Když vesnici vyčistím a nebudu zabírat, sundám zámek a přepošlu oznamko :)
Zabírající si dá svůj zámek a je to už jen na něm ;)
 

DeletedUser

Guest
No, to je pravda. Zase pokud se s těmi hraničními hráči nedomluvím, tak je to celkem k ničemu, pokud si myslí, že budu zabírat :) Prostě jak jsem psal, když už je sdílení vojenských příkazů, tak ať už je nějak naznačeno na mapě, kam jde útok od soukmenovce, se kterým sdílím vojenské příkazy.
 

DeletedUser25426

Guest
Pokud se s hraničními hráči nedomluvíš, jsou tvoje útoky tak trochu zbytečný - když to nebude nikdo zabírat ;)
Tahle hra je především o komunikaci :)
 

DeletedUser

Guest
No, o komunikaci to je, ale nebudu jim dělat bordel v rezervacích, co budou zabírat. Oznamka dám na fórum, napíšu, kde jsou čisté a pokud hraniční hráči komunikují, tak si to všichni přečtou a můžou tam jít :) Ono obepisovat několik hráčů každého o tom informovat není moc praktické. Prostě mi tam ta funkce vyznačení útoků soukmenovce na mapě chybí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru