• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - bmxrichard

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Můj první "románek" začíná v zimě 2011-2012. Přijali mě na světě 18 do kmene Veverky z ponorky. Hned první den jsem okusil tu nejdivočejší noc plnou dvojsmyslů a sexuálních narážek. Mezi tím vším zmatkem na fóru jsem zjistil, že jakási klokoci1 je čtrnáctiletá dívka, což jsem byl tehdy také, až na pohlaví. Dalších pár dní jsem se ostýchal jí napsat zprávu, psali jsme se tedy pouze s dalšími lidmi v kmenové hospůdce. Po třech měsících jsem se do ní zamiloval a chtěl ji poznat i osobně. Naplánovali jsme si tedy sraz na sobotu 2.6.2012 v Kyjově. Konaly se zde zrovna závody motorek, bylo tedy ihned postaráno o výmluvu pro rodiče. Přijel jsem o půl hodiny dříve nežli ona, měl jsem tedy dostatek času přejít na druhou zastávku, kde měla vystoupit. Byla nádherná! Na sobě měla lehkou čtverečkovanou červenobílou blízku a čtverečkované černé tkané šortky a bílofialové vansky. Martinka se jmenovala. Po čtyřech hodinách neustavičného chození jsme se už museli rozejít, byl jsem ještě mladý a ostýchavý, dnes bych jí minimálně dal pusu na rozloučení. Po pěti dnech si našla kluka přímo z její školy a se mnou se "rozešla" a přestali jsme si také naprosto psát. Také jsme se už neměli o čem bavit, každý měl jiné priority. Další hořký rok jsem se snažil zasvětit porozumění lásce a až zpětně jsem logicky docházel na to, že mě také milovala.

Fotografie1056.jpg


___________________________________________________________________________________________

Snad jsem dodržel pravidla soutěže a čtenářům nesebral zbytečně 5 minut jejich drahocenného života :mocking
 

DeletedUser16561

Guest
Krásny príbeh. Dovolím si otázočku.
Ako si prišiel na to, že Ťa milovala ? :sorry
 

DeletedUser

Guest
děkuji :)

no, to je dosti těžké popsat, ale hlavní bylo to, že po roce jsme si znova začali trošku psat a bez emocí mi to napsala :)
 

DeletedUser16561

Guest
No tak to je škoda, že si si to nevšimol na nej skôr.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru