• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - lamac27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Mé setkání bylo krátké s hráčkou divokých kmenů přímo se Znojma ;)
Probíhalo to takhle .... Na světě sem si našel náhodně hráčku které je 21 let mě je 19 let ale na tom to nic nemění
Napsal sem ji jestli ji baví si pořád psát jen ve hře vtípky apod... a ona mě řekla že ne tak sem se rozhodl a ní se sejít a ona mě napsala že by to šlo ;) byl jsem rád
Přijela linkovým autobusem přímo na nádraží kde jem ji očekával seznámili jsme se jmenuje se Irenka Nováková :)
Zašli jsme na pizzu na CORSA tam jsme si dali sýrovou pizzu a limonádu asi po půl hodině jsme to dojedli pak jsme se šli projít po parku ve Znojmě večer ( v noci je to vždycky ten nejhezčí park na světě ) povídali jsme si a ona mě na rovinu řekla že už má kluka kterému je 23 a já na to že mě to vůbec nevadí že mám taky holku z Brna ...

Zašli jsme ještě do Kina a pak asi po hodině jsme se rozloučili dali si malou pusu na tvář a to bylo vše

[SPOIL]Takhle nějak to procházelo .. jen sem se chtěl konečně s někým sejít s DK a ten sen se mě splnil takže sem to nějak tak napsal

Nevím zda se vám to bude líbit ale píšu to pro radost a zda mě vyberete je na vás

Díky těm kteří si to přečetli ;) [/SPOIL]
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Lamačík jsem rád že ti to vyšlo, pěkné máš to skoro podobné jako já to kino:D, ale v nejbližší době bych chtěl nějakou schůzku zopakovat:great
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nádhera Zdendíku :rofl:great

Se mnou by jsi šel taky do kina? :blush

Jsem strašně slušnej a užil by sis to se mnou. :D

A platil by jsi ty! :yeah

Tvůj věrný fanůšik,
šachlik :cool
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já taky nechodím s klukama a proto se obracím na tebe. :D

šachlik
:hi

 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Já bych s tebou do parku večer nechodil :D[SPOIL]Sranda... S tebou až na konec světa ;)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru