• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd - Mimo soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Dávám jen mimo tvorbu, do soutěže zařazen být nechci ani náhodou.:n_o
[SPOIL]

[/SPOIL]
Co to sleduji, tak když nepočítám hráče, který nedodal obrázek, tak první koleda, která nikomu nevyhrožuje.:hi

Přes sponu to nedávám schválně, protože zhoršuje kvalitu obrázku a textu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40769

Guest
a proč nechceš do soutěže?..máš strach že by jsi nevyhrál a složilo to tvoje ego? ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Ego tu mám ze všech nejnižší.;) Kdybych ho měl vysoko, proč bych pak vůbec něco skládal a zbytečně tak riskoval jeho pád?;) Dal jsem to jen jako nesoutěžní, když ostatní si vyslechli ne vždy příjemné reakce, tak aby si mohli spravit chuť.;) Není to poprvé co dávám svoje dílo mimo soutěž.;) Důvody jsem už napsal a zase tu jenom mažou, takže proč se tu pak toho účastnit? Výhry dvakrát lákavé nejsou, ať si je užije někdo jiný, já PB nepotřebuji, prodejem surovin vydělávám více.:hi

Jak se dívám, tak jsi momentálně jediná soutěžící, která splňuje podmínky.;) První soutěžící nesplňuje rozměry obrázku a dle mě jeho text není ani koleda, pak rozmazanost či puristické výtky na angličtinu jsou irelevantní, další nedodal obrázek, další okopíroval známou koledu a má ji dlouhou a momentálně poslední soutěžící tam má budovu z tralalinu, takže všechna ta díla stejně postaví mimo soutěž, ale asi jich tu ještě dost přibude, minimálně uvidíme, taky je možné, že by upravili podmínky, kdyby měli nedostatek adeptů, ale faktem je, že jsi jediná, která právě nyní splňuje podmínky soutěže, sebe nepočítám.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40769

Guest
No právě proto by se mi šikla nějaká kvalitní konkurence :);)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru