• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Skupiny vesnic

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
čau, zkusim vysvětlit co hledám... používám skript balancování surovin, ale nechci do nějakých vesnic posílat suroviny, stačilo by založil 2 skupiny, ale to je problém... já tam mám skupinu na off, deff, spy apod. a já bud můžu vybrat jednotlivou skupinu, která to mezi sebou vybalancuje a nebo všechny... tak se chci zeptat, jestli neexistuje nějaký skript, kde si můžu tyhle skupiny rozdělit třeba ještě na 2 hlavnější skupiny nebo něco tak... snad jste mě pochopili :D díky
 

DeletedUser

Guest
Pokud používáš ten skript jak jsem sem házel tak je to jednoduché. Když klikneš poprvé, hodí tě to na náhled s produkcí. Tam si vybereš skupinu a klikneš znova. Pak už to je stejně akorát s danou skupinou. :hi
 

DeletedUser

Guest
skript

to je právě že to co nechci, příklad, tam můžu zadat, že bud všechny skupiny spolu nebo jednotlivě... mám skupiny off, deff, spy a rabování a třeba nechci aby se to posílalo do rabování a budou mezi sebou posílat jen off, deff a spy
 

DeletedUser37372

Guest
Tak si vytvoř skupinu, kde budou vesnice, v kterých to chceš .
 

DeletedUser

Guest
skript

hele máš pravdu, to jsem si neuvědomil... já tam vlastně můžu mít vesnice ve více skupinách :D díky :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru