• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

speed of barbars 3

DeletedUser40438

Guest
why my speed haven't join?
what language i speak?
i try maybe 2 weeks for only one round and you ignore me.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40438

Guest
tell me lamac on speed you haven't tell me. (also i won at the end)
 

DeletedUser40405

Guest
Já len sa vyjadrím, že neznášam speed kolo ako Slunce, nechápem, koho to môže baviť. Aj tak to vyhá nejaký maniak, čo pri to bude sedieť celé dni a celé noci. Jak to mám vyhrát, ked chodím do školy, mám záľuby a pod. Mne napr. robí problém nájsť si čas na speed kolo, kt. trvá 6 hod. Týmto by som rád navrhol aby dk team dával speed kola napr. 4hodinové alebo menej a výhra by bola menej ako 100pb. Tak je to aj v iných štátoch.. :cool

PS: Prosím už nikdy nedávajte Slunce! ;) ;) ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Slunce nebude. Snad :D Bude 5denní Země :)

A těch 6 hodin... Určitě je správné, že existují speedy delší než 3 hodiny. Někoho prostě baví speedy dlouhé 6-8 hodin, někdo má radši několikadenní speed kola, někdo naopak krátká, která trvají jen několik hodin. Chci, aby si každý přišel na své, ačkoli sám mám radši kratší speedy, u nichž nemusím být aktivní tak dlouho v kuse -> proto dávám do návrhů většinou poměrně vyvážený mix všeho (až na ty několikadenní speedy).
Ale uvědom si, že tohle není o prémiu. Máš rád krátké speedy? Tak je hraj. Máš radši delší? Hraj delší. A ne hrát hlavně to, kde je šance vyhrát PB...
Nebude to úplně dlouho, co budou nastavovány speedy navržené mnou. O prázdninách. Obsahují dostatek krátkých speedů na to, aby sis na nějaké mohl udělat čas. Takže panika je zbytečná :)
 

DeletedUser40405

Guest
Vidím sám, že keď je speed bez výhry je tam oveľa menej hráčov, myslím tých dobrých hráčov a predsa je tam nejaka motivácia, keď sa hrá o pb :)
 
Nahoru