• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec 2

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
136
Zdravím ve spolek :cool:

Po měsíci jsem se přišel opět podívat do divadla na show a nestačím se divit... proč je nejaktivnější a nejnavštěvovanější vlákno na celém TW fóru, napříč všemi jazykovými verzemi, uzamčeno? Myslel jsem, že od toho to tu je, aby lidé mohli diskutovat... Takže možná odemknout? :Wrrr

Každopádně chtěl jsem jen říct, že tohle hecování ke speedům vždy patřilo a nejspíš i patřit bude. A co si budeme... kdo mě zná, ví, že já tohle doslova miloval a mohl jsem diskutovat s kýmkoliv o čemkoliv. Nevidím tedy problém v tom, proč by to teď nemohlo pokračovat. :D

Nicméně myslím, že takovéhle sody jsme si dřív nedávali ani my mezi sebou, @Tomáši. Čím to bylo, že to nebylo tak vyhrocené? :eek:
 

Buldok20088

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Jsi nestihl start s kamarády, jako jindy .. že sem pak nepíšeš jak jsi na tom ty uplakanku!
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jeden větší šašek než ten druhej :-D
Základ je, smazat si ocenění, aby nikdo neviděl, že hraješ s botem, sehnat tucet kamarádů a jít na server.
MístoJménoKmenBodyVesniceBody na vesnici
1 radimgaluska RS308.767378345
2 Buldok20088 RS302.687348903
3 SirCrueL RS133.5861112144
4 Heeby Sigma38.84484856
5 jpst Sigma22.93173276
Zrovna ty tady budeš brečet ? největší scripter s multiučty :D umíte něco jiného ? fakt ubohost tvého chování dosahuje dalších a dalších milníků
 

GGKing

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Nahoru