• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

spodní lišta - rychlá volba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno

DeletedUser11059

Guest
Zdravíčko, mám nápad (co mě napad) a ten nápad (by se mi i hodil) spočívá v rychlé volbě na spodní liště.
přikládám PrintScreen (aby bylo jasno o jakou lištu mi jde):
[SPOIL]
bedca4d502_78882779_o2.jpg
[/SPOIL]

Nyní tam jsou pevně zadané rychlé volby (Fórum - Nápověda - Support - Přátelé - Získávat hráče),
šlo by nějak zařídit, aby si tam hráč mohl zadat sám další rychlé odkazy související s hrou.
Třeba na Pravidla, TWstats, VOP, ...........
Myslím si, že by to našlo uplatnění.

Pokud to už jde, tak jsem pako a nevím jak, pak se omlouvám a přivítám radu při postupu.
 

DeletedUser32568

Guest
myslím si, že tohle je dobrej nápad :) nastavit si tam vlastní odkazy by hodně ulehčilo práci :) jen zase by se to teoreticky dalo využít jako rychlý náhled bez PÚ :(
 

DeletedUser23979

Guest
Nu nápad skvělý :)někdy by se to i hodilo. Pavle, kde ty na to chodíš.
 

DeletedUser32568

Guest
no tak to teda NE :D já chcu taky nějaký výhody pro bez PÚčkaře :p
ale jinak je to parádní nápad a má svoje využití ... jen aby si z toho pak neudělali hráči multimediální lištu - youtube, google, facebook a tak dále :D
 

DeletedUser34582

Guest
Toto si vytvorím v záložkách :p kde si nahádžem aj scripty ... povolené, keď idem bez PÚ :pPP
 

DeletedUser32568

Guest
jenže jsou i scripty které musí být ve hře dány (resp. dřív byly dnes už nevím) aby fungovali ... ze záložek to nešlo ...
 

DeletedUser34582

Guest
Scripty, na ktoré nepotrebuješ PÚ idú aj zo záložiek či adresného riadku :) ale takých scriptov je málo :(
 

DeletedUser32568

Guest
no nejde o to, že by bez PÚ nešli ony by šli jen většina z nich nemá význam bez PÚ :D ale dřív to bylo nějak kvůli rámcům bo co (to se ptej Jelitka alias Pan Ořech, kterej tomu v tý době šéfoval s Turgonem :))
 
Nahoru