• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spoluhráč na speed

Sherman Cardenas.sk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ahojte, hľadám touto cestou pravidelného spoluhráča na speed. Vrátil som sa po rokoch a už tu nikoho nepoznám, preto som sa rozhodol využiť túto možnosť a napísať sem na fórum. Preferujem miniblesky 0-4 hodiny level dediny 0-4. Myslím ,že to celkom dobre ovládam a bolo by dobré keby si už aj ty mal so speedmi skúsenosti či už tu na CZ alebo inde vo svete. Prosím nekontaktujte ma tí z vás, ktorí máte po 20 minútach hry 7000 a viac vyrabovaných dedín.
Ďakujem za priestor na uverejnenie.

s pozdravom Sherman Cardenas
 

Legendary Sir Fcéčko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Ahojte, hľadám touto cestou pravidelného spoluhráča na speed. Vrátil som sa po rokoch a už tu nikoho nepoznám, preto som sa rozhodol využiť túto možnosť a napísať sem na fórum. Preferujem miniblesky 0-4 hodiny level dediny 0-4. Myslím ,že to celkom dobre ovládam a bolo by dobré keby si už aj ty mal so speedmi skúsenosti či už tu na CZ alebo inde vo svete. Prosím nekontaktujte ma tí z vás, ktorí máte po 20 minútach hry 7000 a viac vyrabovaných dedín.
Ďakujem za priestor na uverejnenie.

s pozdravom Sherman Cardenas
Zrovna sem ti chtěl poslat životopis, ale pak jsem si přečetl, že ti vadí, že mam rychlé ruce a umím kvalitně rabovat a potom jsem si to rozmyslel, tak ať se daří! :mad:
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Hustý vidět, že to po 14 letech hrají furt stejní hráči. :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
No jo, není se čemu divit. Přeci jen ta hra už nějaký ten pátek běží a herní komunita stárne. Kde jsou ty časy, kdy velkou část hráčů tvořili lidé do 20 let, tedy ti bez závazků, rodin atd.. Já osobně jsem to nehrál už cca 2 roky. Teď jsem myslel, že si pinknu, ale zrovna jsem se trefil do doby, kdy je nastavené delší kolo = nic pro mě. Tak ať se daří! ;)
 
Nahoru