• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spomienky ring of helt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36738

Guest
Moje začiatky na divokých kmenoch
Moja prvá skúsenosť začala na svete 11.Začal som hrať s kamarátmi z triedy
Bol len štvrták na základnej škole .
Na základnej škole v Bratislave na Nevädzovej.
Začal som normálňe ako všetci ostatný.Ako 100 bodový hrač z ambíciami.Založili sme s kamaratmi kmeň nebol veľmi uspešny.
Boli tam sedemnásťi hrači .
Ako prvý hrač ktorého som predtím nepoznal a nebol ani môj spoluziak bol Genius 123.
Neskôr sme boli spolu v kmeni šlo nám to super.
Nuž ako vieťe aj niečo pekné raz musí skonciť.
Prestal som hrať lebo mi zomrel môj milovaný starý otec.
Začal som opäť a to na kontinente 61.
Tam som aj obsaďil svoju prvú vesnicu za kmen NEWBIB.
Asi po dvoch týždnoch som prestal hrať.
Dostal som ban za to že som hral s bratom rovnaký svet a nevedel som o tom
ze existuje zdielanie pripojenia z rovnakej IP adresy.
Nuž tak som skončil neskôr som znova začal som toťižto neodbytný.
Začal som na kontinente 78.Ako jediny z kmenu NEWBIB.
Okolo mna sami Lordi*,Lordi2,Titáni...
Bol som tam sám.Obsadzoval som malých hračou vesnice barbarou.
Bolo to veľmi takžké udržať keď si uvedomíťe zeste sám proťi niekolko miliónovím hračom.
Neskôr som odišiel z kmenu NEWBIB pretože si mysleli že som zradil kmeň.Preto že sa kamaraťim z nepriaťelom.Začali na mna utoký zo strany môjho bývalého kmeňu.No utočil len jeden hráč menom Masina95.Nuž ustál som to.Začal som hladať kmen.Moc ich tam nebolo na k78.Chcel som sa pridať do DH-Die Hausten ale bo do V-Viktoria.
Vybral som si Viktoriu.A vedel som že som si vybral správne
Začala vojna ktoru sme vyhrali proti DH.Bolo to užasné.Sice som nahral sotva 15000 tisic na offensive.Teraz mi to pride smiešne no v tedy to bol pre mňa úspech!
V decembry roku 2011 sa Viktoria rozpadla.Všetci členovia prešli do kmenu Lordi* a Lordi2.
V Lordi 2 som bol do roku 2013.
Za ten čas som spoznal nových luďí:Hirshmann,Seth2,coudouskovna,Morgan1,Karamelka98,Strify,Lord Buldozér.
A niekoľko hráčou, ktorý už nie sú medzi nami.
Za rok som obsadil 49 vesnic.
Teraz som v kmeni LorDi* ku ktorému dosiel 17.januára.2013 som jeden z aktívnejšich hračou v kmeňi.
A dufám ze to tak aj ostane.
Takto som sa rozvial v divokych kmenoch ja a moje vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru