• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Správce účtu - verbování?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41657
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41657

Guest
Ahoj,
teprve dnes jsem si aktivoval správce účtu a nastavoval nějaký šablony pro tvorbu jednotek. Zatím všechno šlape, ale nenašel jsem nikde nic jako prioritu verbování. Například kdy mám každou vesku jinak vystavěnou, tak tam zároveň mám jinej počet volnejch míst v seláku. Rád bych si nastavil, aby mi naverboval xxx LK xxx luků na koni xxx beranidel atd. a zbytek sekery. Tedy nelze zadat 5000 seker protože někdě jich mám přes 6000...

Vyřešil jsem to tak, že jsem zadal ať dělá 8000 seker, ale myslím, že takhle to nebude fungovat tak jak bych chtěl. a nechci aby mi to vystavělo 8000 seker a zas nebylo místo pro jízdu.

Mám v tomhle případě smůlu nebo lze nastavit že chci tolik a tolik koňů a beranu a zbytek vyplň sekerama?

Díky předem za odpovědi
 

DeletedUser25426

Guest
Priority ve správci jednotek nastavit nejdou... Musel by sis přesně propočítat místo v seláku, stanovit si počty na největší požadované, a potom podle toho nastavit lvl kasáren a stájí - aby zbrojily rovnoměrně.
Potom dosáhneš rovnoměrně rozloženou armu.
Druhá možnost je, udělat si pro každej typ vesnic jinou šablonu...
:paladin

Tady najdeš potřebné kalkulátory - jen musíš nastavit v adrese správnej svět ;)
http://cs31.twplus.org/calculator/


PS. Pokud bys chtěl jen vyplnit zbytek seláku sekerama, tak musí kasárna jet prostě pomaleji než stáje... Dílny jsou i na lvl 3 vždy rychlejší ;)
 

DeletedUser41657

Guest
Díky za odpověď,
tvoje rada, jakkoli dobře je míněná mi však nijak nepomůže. Jelikož nezačínám verbovat jednotky až když mám ves kompletně vystavěnou a zároveň i potom co mi správce ves dostaví si tam já kliknu v některých vsích něco navíc (aby nebylo jasný kde mám kostely) je prakticky nemožný si nejprve vypočítat místo v seláku. Navíc když volný místo seláku je v každý vsi o pár jednotek jiný, šablona na verbování by nefungovala moc dobře. Chtělo by to přidat cosi jako prioritu pro jednotky nebo volbu "zbytek selského dvora vyplnit těmito jednotkami".

Trochu jsem se v tom hrabal a na správci je dle mýho ještě hodně práce. Stejně tak na dynamických skupinách...

Když správce umí ukončit stavění protože ví že ves už má všechny potřebný příkazy zadaný a pak bude dostavěná jak je požadováno, měly by to vědět i dynamicky skupiny. Takhle mi totiž vesnice figuruje v "nedostavěných" přestože příkazy už jsou zadaný a tedy v ní není potřeba šetřit suroviny a už by mi mohla figurovat v mincovnách. Stejně tak nemožnost nastavení že pokud není v dynamické skupině X dej jí do skupiny Y. To by krásně řešilo mincovny a nemusel bych nastavovat levely 20 budov a to dvakrát. Jednou jako nižší než (pro nedostavěné) a podruhé jako vyšší než (pro dostavěné)....

Nebo nemožnost upravovat sytémové šablony. Chápu že myšlenka byla taková, aby tyhle skupiny tam byly pořád, aby i když si člověk něco pokazí, měl se k čemu vrátit. Nicméně proč nejde nastavení šablony zkopírovat, uložit si jako šabonu jinou a tam si to poupravit, tomu fakt nerozumim
Správe rozhodně práci udělá, a ušetří spoustu času, ale na to jak tahle hra běží dlouho bych čekal že top utilita kterou si je možno koupit bude mnohem propracovanější
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru