• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Staré DK

DeletedUser

Guest
Ahojte,

chcel som sa po čase vrátiť k DK, ale ako pozerám už to nie je to čo to bývalo (vlajky, kupovanie surovín) a iné systémy. Mal by som návrh spraviť svet systémovo a graficky ako to bolo cca v rokoch 2008-2010.
Teda či by tu boli ochotní hráči, zahrať si svet na štýl starých DK, aké sme tu mali, ked boli dobrí tí, ktorí mali najlepšiu stratégiu a nie plné vrecká peňazí, vtedy ked prémium bolo len na sprehladnenie hry v neskoršej fáze hry? :)
 

DeletedUser2901

Guest
To neklapne, k této fázi došlo nejen na DK, ale i na Grepolisu, Westu, Forge of empire, Elevaru,atd.
Firma potřebuje vydělávat,proto tyto inovace dala do hry, nepočítej s tím,že oživí staré systémy hry, bohužel...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To už se řešilo.
DK byly výjimečné tím, že byly dřív dobře hratelné bez prémiových funkcí a jediná placená věc, prémiový účet, pouze šetřil čas, ale neposkytoval žádné přímé herní výhody ani nedělal věci za hráče.
Oproti tomu s těmi jinými hrami už to bylo složitější. Nevím, jestli placené herní výhody někdy dávno na Grepolisu či The Westu vůbec nebyly, já si to už ani nepamatuji a ani jsem tyto hry tolik nehrál. Každopádně co vím, tak dnes už tam jsou, aspoň tedy na Grepolisu.
No a Lagoonia, Forge of Empires, Forge of Empires 2 neboli Elvenar - jo, to mě vždycky pobaví :rofl , DK 2 - tyto hry byly už od začátku pay to win, kde se dá koupit skoro cokoliv. Na to, kolik Inno bylo schopno vydělat, je s podivem, že velká část nových her prostě neuspěla. Lagoonia se zhroutila, Elvenar je jen kopií FoE, jak jsem psal, Kartuga se prý ani nedostala z beta verze.

To není o výdělku nebo nevýdělku...
Kdysi dávno mělo Inno o mnoho méně zaměstnanců a nebyl v tom problém. Dnes je zcela jisté, že jsou někteří zaměstnanci nadbyteční nebo finančně nadhodnocení a vedení místo uvědomit si, na čem svůj úspěch postavili, radši krátkozrace vysává peněženky všech lidí, kteří si to nechají líbit.

Nebyl by žádný problém v tom, aby se kupříkladu každý 3. svět spouštěl bez přímých placených herních výhod. Přilákalo by to hráče a ti by nakonec stejně sklouzli k tomu, že by hráli i na jiných světech a tam se z nich stali platiči prémia. Ono to vždycky jde nějak vyřešit... Také PB by mohly být o něco dražší za předpokladu, že by zcela zmizely přímé placené herní výhody. Samozřejmě, už by těch hráčů nebylo na .cz 400.000 jako kdysi dávno, ale 50.000 nebo i víc by nebylo nemožné. Ale s pay-to-win nemá většina her, často i modernějších, šanci na takový počet hráčů, protože většina rozumných lidí radši odejde. Do toho ještě hrají úlohu různé aféry supportu, používání skriptů atd. -> to vše běžné hráče demotivuje a myslím to obecně u všech her, to není problém jen na DK.
A nejhorší na tom je, že selhávají i ti, co o něčem mohou rozhodovat. Takže Kozmicz třeba povolil PR na speedech, které mimochodem navrhuji já, ale abych je mohl navrhnout bez PR, to taky ne... No, omezován jsem i dalšími rozmary, ale to teď není podstatné. Prostě PR tam je a nestojí to za nic. Pak jdu třeba na speed, skriptaři zůstávají a lamy s PR hrají i od levelu 0-1 přibližně na mé úrovni a samozřejmě postaví mraky LK. Budiž, když se člověk vážně snaží, tak jednoho takového člověka zničí, jenže on má přátele a bránit se 3 PRkařům nebo skriptařům za těchto okolností není reálné.
To byl jen příklad toho, že prostě ani na nižších úrovních než je přímo Inno kolikrát není vůle cokoliv udělat pro klasické poctivě hrající hráče a lenost a pay-to-win dostává zelenou.
 

DeletedUser

Guest
Mne ide o to, že pracujem ako programátor a popri práci by som si zahral starú dobrú klasiku,asi mi neostáva nič iné ako si ju sám naprogramovať a nalákať tam nejakú skupinu hráčov :)
 

DeletedUser31835

Guest
Rád bych si zahrál starý DK:D:)))

Dnes stačí mít tučnou peněženku a svět člověk vyhraje sám.:D:)))
 

DeletedUser27494

Guest
Rád bych si zahrál starý DK:D:)))

Dnes stačí mít tučnou peněženku a svět člověk vyhraje sám.:D:)))


Problém je kdž se na nějakem světě objeví víc těch "tučno penězců" a vzniknou dv tři kmeny dejme tomu o 49 ti hráčícj a va kždém z nich je aspon 5 těch majetnějších co ještě dotujou další 5-10 spoluhráčů. pak se proti nim nedá hrát i kdyb se v jednom kmenu sešli top nejlůepší hráči strtégové, mikstři DK , s tím rozdílem že krom premia by do hry nic nevrazily, to není jen o penezích ale také o domluvě, když si založí kmen o deestei hráčích podnikateelé co jim nezaleží na penezích celý svet pri nim nic nezmůže ! to už není fer hra! !

Já nekrutitzuju , také používám premium, také jjsem na novem svete invetoval par desitek bodů na rozjezd, take jsem zkratil nektere vytsvby a take jsem si koupil 20% bonus na všechny surky na první měsíc, ale nejsem tak bohatej abych to mohl dotovat pořád a v tak vekle míře jako borci co při rychlosti 1 dokážou behem 14 dnů dostavět vesnici k panskemu dvoru a za dva mesice mají i deset vesnic , to bez investic proste nejde!
 
Nahoru