• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stavební smyčka

Talpus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Zdravíčko! :) Psal jsem na Support a bylo mi potvrzeno, že nic takového neexistuje, proto sem jdu s návrhem a vidinou toho, že se bude jako lehký pomocník líbit a třeba bude přidán do hry. A o co vlastně jde? Jde mi o to, že když člověk pobere větší počet vesnic a posléze je začne stavět skrze správce účtu, tak může vidět v každé vesnici zvlášť co se kde staví a hlavně - KDY bude stavba dokončena. V případě, že máme tedy 40+ nových vesnic tak musíme proklikat mezi 40 (a více) vesnicemi pro to, abychom zjistili, jestli někde nejde urychlit nějakou stavbu pod 3 minuty. Bylo by vcelku užitečné mít zde i možnost nějaké tabulky "celkové stavební smyčky", kde bychom viděli, jaké budovy budou kdy dostaveny bez ohledu na to v jaké vesnici se tak stane. Lépe by se tak dělal úspěch "Opozdilec", který má za mě osobně nesmyslně náročný skok z 100->2000 použití. Dost by to usnadnilo hledání, jakou stavbu mohu zkrátit.
Díky za přečtení, co si o tom myslíte? :)
 
Nahoru