• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stretnutie - xXSn1p3rXx

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Stretnutie

dobrý deň admin tým, čawte spoluhráči.

ja som k divokým kmeňom prvý raz sadol dosť dávno môžu to byť aj 3-4 roky , no ja som si to nikde nezapisoval mal som vtedy 9 rokov... A však po takomto dlhom čase sa z niekym už proste musíte stretnúť. Som Slovák a mám staršieho brata v Česku v Brne. O ňom som vedel že tiež príležitostne hráva divoké kmene, ale nebolo mojím zámerom sa s nikým stretávať, pretože to nikdy nebolo pre mňa stretávať niekoho z hier.

Keď sme dorazili k nemu domov chcel som si kuknúť divoké, tak som sa spýtal či by som náhodou nemohol kuknúť divoké. On súhlasil a pri tom stál za mnou a rozprávali sme sa o tom ako ide život a podobne veď to poznáte, a však som sa začal prihlásovať na České dk (svet-28), keď sa pozeral ako som sa prihlásil povedal napíš si do rebríčka sunka1 tak som napísal, našlo a on vraví ,,tak a sme spojenci!´´

celkom priemne nečakané stretnutie ktoré dosť poteší čo bolo ešte lepšie bol na rovnakej svetovej strane a celkom blízko. a však už ho stihli rozbiť ale stále má malú dedinku na okraji


dúfam sa vám malá zmena páčila a že sa bude počítať aj takéto stretnutie :) prajem pekný zvyšok dňa.
 

DeletedUser16561

Guest
No kamarát, neviem či takéto stretnutie sa počíta ako súťažne. Nemalo ísť o stretnutie dvoch hráčov mimo dk ? Napríklad pri pive, káve a podobne.
 

DeletedUser30368

Guest
Setkání mělo zadání, že první se hráči musejí znát přes DK, poté v realitě. Je to základní podmínka :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru