• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 8 v anketě: Kdy bude ukončen tento svět?

Kdy bude ukončen svět 8?

  • V roce 2013.

    Hlasy: 6 31,6%
  • V roce 2014.

    Hlasy: 1 5,3%
  • V roce 2015.

    Hlasy: 1 5,3%
  • V roce 2016.

    Hlasy: 4 21,1%
  • Tento svět nebude nikdy ukončen.

    Hlasy: 7 36,8%

  • Celkový počet hlasujících
    19
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

na přání hráče (a informátora časopisu Paladin pro tento) papasese zakládám anketu, v níž můžete vyjádřit svůj názor ohledně ukončení tohoto světa.

Každý uživatel může vybrat jen jednu možnost. A prosíme Vás, abyste zde v tématu uvedli i datum, kdy bude tento svět ukončen (to jest např. 24. prosince) a navíc k tomu připsali Vámi odhadovaného vítěze tohoto světa.

K čemu tato anketa slouží?
Na každý měsíc (období mezi vydáním Paladina) spolu s panem Prezidentem zde na fóru uvedeme jednu anketu, která se bude týkat našeho světa. Na konci ankety sice všichni uvidíme výsledek, ale ne, kdo a jak hlasoval. Což bude nakonec součástí článku.

Více se dozvíte zde v tomto tématu.


Příjemné hlasování a diskuzi Vám přejí papasese a Prezident-Jonik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28117

Guest
Abych pravdu řekl, není tu rok 2012 a to může skončit i reálnej svět :D
A ještě k tomu ještě není ani rok 2011 :D xP
 

DeletedUser

Guest
Drooh kdysi, kdesi prohlásil, že udělá všechno pro to, aby tenhle svět nikdy neskončil a já nemám důvod mu nevěřit.:D
 

DeletedUser23979

Guest
Dala jsem, že nebude nikdy ukončen......a přála bych si to...
 

DeletedUser11059

Guest
Já jsem si dovolil tipnout rok .... přeci jen to jednou vyhrajeme ;-)

a nějak bych se pokusil trefit do termínu 31.7.

Ale chtěl bych poprosit ty, kdo uvedli v anketě hlasem také nějaký přesný rok, zda by mohli přispět i tím, že se pokusí trefit přesněji ... datumem. Díky.
 

DeletedUser16358

Guest
Tak můj názor je ten, že nikdy neříkej nikdy..;) a tak jsem hlasovala pro rok 2015 a tipuji že to bude někdy kolem 21.5. , protože to bude po náročné zimě a pak se bude už jen oslavovat :D

A myslím si, že kdykoliv v průběhu hry se může nastavení světa změnit, i když někde někdo psal že se měnit nebude, ale opět.. nikdy neříkej nikdy :D

Lovu zdar :crazy
 

DeletedUser18162

Guest
Já jsem hlasoval proto že tento svět nebude nikdy ukončen. Ne proto že by jsem si myslel že nebude. Jednou možná ano, ale rozhodně to nebude v tech letech které tam jsou uvedy. Myslím že první reálně možný odhad by mohl byt někdy kolem 2017 nebo 2018. Ale jak vždy a tím si vždy stojím, rozhodně nestojím o dohrání tohoto světa :D a osobně budu dělat vše pro to aby se tento svět hrál co možná nejdéle :D
 

DeletedUser28117

Guest
Já hlasoval 2013 :-B a odhaduju tak 20.12.2013 :)
 

DeletedUser23979

Guest
Já jsem hlasoval proto že tento svět nebude nikdy ukončen. Ne proto že by jsem si myslel že nebude. Jednou možná ano, ale rozhodně to nebude v tech letech které tam jsou uvedy. Myslím že první reálně možný odhad by mohl byt někdy kolem 2017 nebo 2018. Ale jak vždy a tím si vždy stojím, rozhodně nestojím o dohrání tohoto světa :D a osobně budu dělat vše pro to aby se tento svět hrál co možná nejdéle :D

Souhlasím :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru