• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Travel Time Calculator

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
malo by to fungovať i na veľké vzdialenosti, no čeknem to, či to je ok...
Už to funguje. Asi už delší dobu. Jsem to křížově testoval jak se to tu objevilo /velmi šikovaná věcička/ a tenkrát dělaly potíže šikmé cesty. Kontrolováno, potvrzeno zadáním bokem druhým člověkem z kmene - abych vyloučil mojí systematickou chybu. Příčinu jsem nehledal, většinou (možná náhodou, směry mívám podobné) to byla chyba o pár procent. A později už znovu nekontroloval, až teď se změnou zápisu. Ale jak říkám, nyní to počítá správně, obě varianty zápisu.

A moc, moc, děkuji. Hodí se, když neschopným kmenařům zjišťuji jak to mají kam daleko.

---

Nápad nakonec: Přidej tam i rychlost kupců (vychází mi na 6 min/pole)
 

DeletedUser

Guest
ja si casy pocitam vzdy sam, spravim rozdiel dvoch rovnakych suradnic dediny, potom to hodim do trojuholnika a pytagorova veta, potom vynasobim prislusnym casom na jedno policko...a tradaaaa, mame presny cas
 

DeletedUser

Guest
tahle vecicka bohuzel nepocita spravne.. alespon ne pro svet2 :( a je tam i problem s copy>paste vkladanim koordinatu.. aspon takova je ma dnesni zkusenost..
 

DeletedUser

Guest
tahle vecicka bohuzel nepocita spravne.. alespon ne pro svet2 :( a je tam i problem s copy>paste vkladanim koordinatu.. aspon takova je ma dnesni zkusenost..

ja som to robil presne pre svet 2 a ono to pre svet 2 pocita spravne. prave som to testoval a ide to v pohode. ak si aj nadalej presvedceny, ze to pocita zle, tak mi napis, ake koordinaty si zadaval a ake vysledky ti to hadzalo

a ak mozes, tak mi tiez presnejsie definuj ten problem s copy -> paste
 

DeletedUser

Guest
ja si casy pocitam vzdy sam, spravim rozdiel dvoch rovnakych suradnic dediny, potom to hodim do trojuholnika a pytagorova veta, potom vynasobim prislusnym casom na jedno policko...a tradaaaa, mame presny cas

no presne to iste, robi tento skriptik, rozdiel je len v tom, ze to nemusis dookola pocitat a zdrziavat sa tym...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru